[Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

[Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:41

Afbeelding
foto door Alexandra De Roeck

Voorwoord van de Redactie
Er zijn een aantal teamies die flink de lente in de bol hebben, maar helaas laat de echte lente weer even op zich wachten. Ook deze maand hebben we weer een selectie gemaakt van de topics die op Bokt zijn verschenen om jullie tijdens deze regenachtige lentedagen weer op de hoogte te brengen van alles wat er is gebeurd!

Er zal helaas een rubriek gaan verdwijnen: het testrecept was deze maand voor het laatst. Daarnaast is de rubriek 'Kunstwerk van de maand' iets aangepast om zo een bredere selectie te kunnen laten zien van al het moois wat door de Bokkers wordt gemaakt. En verder hebben we natuurlijk weer de leukste, grappigste, interessantste en meest besproken topics voor jullie op een rijtje gezet.

Voor alle onderwerpen geldt dat we graag van jullie ideeën krijgen voor de volgende afleveringen; ook als je andere suggesties of opmerkingen hebt, kun je die kwijt via de TeM-functie of via pb bij een van de redactieleden. Elke nieuwsbrief verschijnt halverwege de maand, probeer daarom voor of rond de eerste van de nieuwe maand te reageren. Alle reacties worden gewaardeerd en we doen altijd ons best om ze mee te nemen.

De nieuwsbrief van maart is hier terug te lezen. De BNB is een afgeleide van het BBB. Hieronder kun je van de langere onderwerpen steeds een eerste alinea lezen, de volledige tekst staat dan in de berichten eronder.

De redactie wenst jullie veel leesplezier met dit nieuwe BNB.

Bellatrix, Lielle, Nadia, Sammie, Yasmine en xingridx


Highlights van de afgelopen maand

Topic van de maand
Er waren weer ontzettend veel leuke topics geplaatst de afgelopen maand en we hebben er een aantal uitgekozen als topic van de maand. Kijk hier welke dat zijn!


Andere opvallende gebeurtenissen op Bokt
De verslagen naar aanleiding van de prijzen die gewonnen zijn met de prijsvraag in het Boktmagazine blijven binnendruppelen. Dit keer was het de beurt aan Sita_ om met haar pony Willow de gewonnen les van Sander Marijnissen te rijden! Het verslag en de foto's vind je hier: [RIJ-ITP] Arcadia's Amazing Willow @ les bij Sander Marijnissen!

Nieuws
De nieuwsredactie is achter de schermen druk bezig geweest met het versterken van het team. Na het vertrek van Cayenne was er dringend behoefte aan uitbreiding, en gelukkig hebben we maar liefst zes Bokkers bereid gevonden om toe te treden tot het nieuwsteam. De namen zullen op korte termijn bekend gemaakt worden, waarna we in twee stappen de nieuwe collega's gaan inwerken. We zijn erg blij met deze versterking, zeker gezien de drukke periode die eraan komt.


Nieuwstopic van de maand
Afbeelding
Madeleine Witte-Vrees met Vontango B
Foto: http://www.defotografe.com

Het nieuws begint steeds meer in het teken van de komende Olympische Spelen te staan. Zo heeft Imke Schellekens-Bartels een nieuwe troef gevonden in Toots, heeft Anky van Grunsven voor Salinero gekozen in het traject naar Londen, en ook voor de Paralympics zijn er volop ontwikkelingen. De Amerikaanse Courtney Kingdie bij een zware val hersenletsel heeft opgelopen, heeft een paard aangeschaft met het oog op deelname en de Nederlandse kandidaten wisten uitstekend te presteren in Moorsele.
De Nederlandse eventers wisten met een prachtige tweede plaats tijdens de internationale wedstrijd in Fontainebleau vormbehoud te tonen, en zijn hiermee ook verzekerd van deelname in Londen. Het is voor het eerst sinds 1992 dat Nederland een team in de eventing aan de start brengt.

Maar het nieuwstopic van de maand betreft een triest onderwerp. Kort na haar opname in het Olympisch kader en de uitstekende prestaties in in Addington moest KNHS Madeleine Witte-Vrees afscheid nemen van Vontango B, met wie ze in maart indoor kampioene zware tour werd. Ondanks een spoedoperatie overleed de Contangozoon aan koliek.

Testrecept
Het testrecept stopt....

Kijk snel hier voor de afsluiting!

Communitynieuws

Bokkers in de media
Deze maand hadden we weer een aantal Bekende Bokkers in ons midden! Klik snel verder om te zien wie er allemaal in de media is verschenen!

Quotes van de maand
Ook deze maand weer een aantal opvallende en grappige quotes, kijk snel hier om ze te bekijken!


Hartekreten
Deze maand waren er helaas geen hartekreten.
Wil jij ook een persoonlijk bericht sturen naar iemand, stuur dan je hartekreet via een pb naar Bellatrix.

Creatievelingen van de maand
Het kunstwerk van de maand heeft plaatsgemaakt voor een iets aangepaste versie, vanaf deze maand maken we een uitgebreidere selectie van de verschillende kunstvormen die voorbij komen op UK/FK. Kijk hier voor het resultaat!

Het virtuele bloemetje
Met het Bloemetje van de Maand willen we Bokkers een hart onder de riem steken na een heftige gebeurtenis.

Zo is het nog onduidelijk of het paard van Bomba haar zicht terugkrijgt na een ongeluk, we willen haar sterkte wensen komende tijd. Het verhaal is te lezen in [MD] 'Blind' paard na ongeluk bij trainingsstal

En helaas heeft pretty niet lang kunnen genieten van haar knappe shetveulen Fury, de kleine heeft het jammer genoeg niet gehaald. Foto's en het hele verhaal staan in [KS-ITP] Kleine bonte man,je leven hing aan een zijden draadje...

Het virtuele zonnetje
Deze maand krijgt bokker Maydine van ons een virtueel zonnetje. Zij zorgde voor de opvang van 5 verwaarloosde pony's, waarvan 2 pony's helaas ingeslapen moesten worden. Een van de pony's bleek nog eens drachtig ook en naar verwachting komt het veulen al binnen twee weken. Haar verhaal en nieuws over de drachtige merrie kun je hier lezen.

Wikinieuws
Ook deze maand is er weer hard gewerkt aan de Wiki. Er zijn wat verschuivingen geweest in het team en er zijn weer mooie artikelen toegevoegd en uitgebreid. Kijk snel hier wat er allemaal is gebeurd!

Wist je dat...
Welke teamie brouwt een nieuwe kat? Welke teamies hebben de lente in de bol? Welke teamie slaapt er niet? Kijk snel hier voor de Wist-je-datjes!


Column
Deze maand is de column van de hand van PatriciaVT! Kijk snel hier om te lezen wat zij te vertellen had...

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:54

Topic van de maand

Wat bedenk jij je op die stille momentjes?? shirleyp is benieuwd wat je als paard zou kunnen bokken in [PP] Wat als je paard zou kunnen 'bokken' op Bokt...?

Dat elke bevalling anders is bewijst de pony van _merel_, lees in [KS-ITP] Sann is geboren! En hoe... hoe bijzonder de geboorte van Sann is verlopen.

Wat doe je als je je verveelt op een vrijdagmiddag?? Dan ga je zelf springen :j
Kijk in het filmpje van SUSANNEx in [YRT] Springen zonder paarden, daar zit ook een risico aan.(: wat er gebeurt als je de goede springtechniek nog niet helemaal onder de knie hebt.

Ondanks alle technologische ontwikkelingen is het soms nog wel eens lastig om een bepaald stuk grond te komen ivm bomen die in de weg staan. Wat doe je dan als je je land moet bewerken?? Paarden!! webster534 kwam toevallig langs en legde het vast, het filmpje is te zien in [ITP] Toevallig tegen gekomen. Knap om te zien!

Altijd al eens willen weten wat er bij komt kijken om je paard mee te nemen naar bijvoorbeeld de VS?? HCRanch doet in [TAO] Hoe ik met mijn paard naar USA ben verhuisd verslag van de reis die Spirit naar Amerika maakte.

Je paard/pony zal er maar last van hebben, haar op z'n axilla. De grote vraag is: wat doe je er aan?? MarlineRooz vroeg zich dat ook af en heeft een paar opties. Stem op de beste in [ITP] HELP mijn shetlander heeft last van haar op zijn Axilla.

_Nicky heeft een nieuwe tak van paardensport ontwikkeld: horsesurfing!! Lees over alle voorbereidingen, al het commentaar, maar vooral de foto's in [RIJ-ITP] We did it; horsesurfing

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:55

Testrecept

Hoewel we nog wel brood zien in een bokt"meet" om gezellig recepten te bespreken en oude paarden uit de sloot te halen,
uiteraard onder het genot van een Quarter pounder, wat Ardenner boterhamworst en French Fries met Arabian spicy sauce.

Na de ricotta-courgettetaart komt er misschien wel "anda's nog iets", maar dat is aan jullie zelf. Wellicht kunnen de volgende ingredienten jullie nog inspireren..
Gelderse worst of liever Groninger metworst?

O.... "Lusit -u-ni"?

Dan zijn een Percherons wijntje en een stokpaardje met kruidenboter wellicht een optie.

Pas wel op voor glaasje pessoa na de maaltijd, die kunnen een scherpe inwerking hebben..

------------
En met deze woorden nemen wij als moderators afscheid van het testrecept in de huidige vorm. Mocht iemand zich geroepen voelen om het testrecept zelf voort te zetten, GRAAG! Open zelf een topic, en laat Angela of Ibbel even weten dat het topic is geopend, dan wordt daar een sticky van gemaakt. Het laatste testrecept is gemiddeld beoordeeld met een 7,3 voor de smaak.

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:55

Bokkers in de media

Ook deze maand zagen we bokkers in de media! Zo stond iris17 totaal onverwacht met haar paard in de krant! Tijdens een ritje door het dorp dacht iris17 dat zij het beeld van een fotograaf verpeste door erdoor heen te rijden, echter vond de fotograaf het blijkbaar een prima plaatje en zo kwamen iris17 en haar vriendin en hun paarden in de krant! De foto en het verhaal kun je hier lezen!

Ook bokker Astor is in de media verschenen, zij was te zien in een nieuwsuitzending van RTL XL bij een item over banen en het MBO. Astor volgt de opleiding dierverzorging. Het stukje waarin Astor te zien is, is hier te zien vanaf 07:37.

Bokker VisibreTeam had een Valentijnsbrief geschreven aan haar pony Silke en deze naar de bit gestuurd. Een paar weken later kreeg zij bericht van de Bit dat haar brief gepubliceerd zou worden en zijn er mooie foto's gemaakt door een fotograaf van de bit! Voor het artikel en de foto's, kijk hier!

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:55

Quotes van de maand


In de Oudheid bestonden er ook al Appeltjes:
Citaat:
Wel hoor, dat kon gewoon vanaf hun iStone :')

Blijkbaar kennen ook paarden het gevoel van een laatste schooldag:
Citaat:
Ben benieuwd welke hengsten de eindstreek gaan halen. Ik ga het uiteraard in de gaten houden.

Bokkers hebben geen woorden nodig om ons van leuke quotes te voorzien!
Citaat:
Het ging ongeveer van zo:

:oo *\o/* <3 :# +:)+ :+:

Naar zo:

:)*


:oo >;) :x :? :7 |( :\ _-:( ^)


Kom je een grappige quote tegen? Laat het ons dan weten, zodat we volgende maand weer de leukste quotes voor jullie kunnen verzamelen!

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:56

Creatievelingen van de maand

Deze maand was het het werkelijk (letterlijk) enorm prachtige schilderij (WIP) van _Deniise_ die opviel bij 'Uit de kunst'. Zij is begonnen aan een schilderij van maarliefst 100x180cm en houdt bokt op de hoogte met een geweldige 'Work in progress'. We zijn erg benieuwd naar het eindresultaat, tot nu toe, petje af! Je kunt het werk van _Deniise_ hier bekijken!

Daarnaast is het topic van TessaVB ook een vermelding waard. Zij maakte een digitale tekening met een heel bijzondere betekenis. Lees het verhaal en bekijk hier de tekening.

Nu het weer lekker weer wordt trekken ook steeds meer (amateur)boktfotografen eropuit! Bij Fotokunst waren er twee topics van de afgelopen maand die bij de redactie zijn opgevallen om hun bijzondere inhoudt. Loontje maakte een werkelijk prachtige serie foto's op een heerlijke warme lentedag. Het resultaat kun je hier bekijken.
xNavatu kocht een nieuwe lens en wilde haar eerste foto's graag met ons delen. Daar zijn we blij mee, het zijn werkelijk prachtige foto's!! Je kunt de foto's hier bekijken!


Uiteraard mag alle kunst die jullie opvalt via een PBtje naar PatriciaVT, zodat we volgende maand weer een mooi resultaat hebben!

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:56

Wikinieuws
Vorderingen van deze maand
Afbeelding
Een losse passant aan het hoofdstel

Afgelopen maand zijn er weer wat verschuivingen geweest in het team van de Wiki-mods. Dribbel is namelijk na een korte modvakantie weer terug in het team. We zijn natuurlijk erg blij dat zij ons als ervaren Wiki-mod weer komt helpen. De twee nieuwe Wiki-mods zijn druk bezig om hun weg te vinden op de Wiki. Ze worden hierbij wel gehinderd door kapotte laptops en niet werkende internetaansluitingen waardoor het allemaal iets meer tijd in beslag neemt dan gepland, maar we hebben er alle vertrouwen in dat het goed komt.
Inmiddels zijn er uitnodigingen verstuurd naar bokkers die ons positief opgevallen zijn en die we graag als Wiki-mod aan het team toe zouden willen voegen. Zodra we weten wie er blauw worden zullen we dat op ForumZaken aan jullie laten weten.
Als dit allemaal achter de rug is kunnen we ons hopelijk weer volop op de Wiki gaan concentreren, want door alle veranderingen in het team zijn er wel wat dingen blijven liggen.

Nieuwe artikelen
Er zijn de afgelopen maand behoorlijk wat nieuwe artikelen verschenen op de Bokt Wiki. Zo is er een uitgebreid artikel geschreven over de fokwaarde van een paard, over de Olympische Spelen 2012, over Lucky Boy xx en over het verschil Warmbloed - Koudbloed. In de categorie eventing is de beschikbare informatie over het crosstenue, de medical card, de eventing cream en de rugnummerhouder in aparte artikelen gezet. Dit is gedaan om te voorkomen dat artikelen te lang worden en daardoor niet leuk zijn om te lezen.
Aan de artikelen over de opbouw van het paardenlichaam is ook verder gewerkt, er zijn artikelen geschreven over het bot, het circulatiestelsel, de stemband en de ECG. In deze categorie moeten nog heel veel artikelen geschreven worden, dus alle hulp is welkom.
1 van onze nieuwe mods, namelijk Magrathea, is zelf actief in de westernsport en is dus begonnen met het aanvullen en uitbreiden van de artikelen in die categorie. Dit was hard nodig, want aan western is al lange tijd te weinig aandacht besteed. Zij heeft afgelopen maand artikelen geschreven over reverse en back up.

Nieuwe foto's
Er staan nog een aantal nieuwe foto's klaar in het topic op WikiZaken om op de Wiki geplaatst te worden, helaas is dit een van de dingen die zijn blijven liggen afgelopen maand. We hebben dus maar weinig nieuwe foto's, maar dit zal komende maand goedgemaakt worden door extra veel nieuwe foto's te uploaden.
Wel zijn er nieuwe foto's van Fidora en van de Gelderse hengst Wilson. Ook de foto van de passant hiernaast is nieuw op de Wiki. Wist je dat er losse en vaste passanten bestaand? Meer informatie hierover kun je vinden op de Bokt Wiki in het artikel over de passant.

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:57

Wist-je-datjes

Prrrr met behulp van de furminator al bijna genoeg haar heeft verzameld om een extra kat te maken...
Angela haar huis gaat verkopen?
Berdien aanstaande vrijdag om 07.00 naar Italië vliegt voor een week vol cultuur (Rome) en seaside happiness (Sorrento) *\o/*
Leo heerlijk vakantie heeft gevierd in Londen, een bezoekje heeft gebracht aan de studio's van de Harry Potter films en helaas toch weer aan het werk moest...
Jitske samen met bokker Utixo nachten slaap mist omdat er een merrie op klappen staat :z
Jans deze week begint aan de droomreis naar Cuba met vriendlief?
xingridx de lente in haar bol heeft <3
Dribbel heel blij is dat ze weer terug is als Wiki mod.
Amanda ook de lente in haar bol heeft :))

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-04-12 20:57

Column
Door PatriciaVT
Iedereen is een beetje raar, dat wist ik stiekem al maar nu weet ik het heel erg zeker. Ik kan niet meer over straat lopen en mensen kijken me vreemd aan. Het geeft een ongemakkelijk gevoel, een gevoel van ‘stop mij maar in een doosje en doe die niet meer open’. Ruim een half jaar geleden verbrijzelde ik door een stom ongelukje mijn voet. Niet handig. Erg lastig. En vooral, pijnlijk.

In een grote mensenmassa vallen ‘rariteiten’ niet zo op. Die mevrouw met dat enorme afro-kapsel, die meneer met die enorme directeurensnor. Dat meisje met de hazenlip of die dame met die gekke groene gestreepte jas. Laatst in de supermarkt, die blinde meneer met zijn hond, of dat kind wat bij het rek met snoepgoed zich op de grond liet vallen, begon te brullen en zijn moeder die stug doorliep. In de bus dat meisje met over the top make-up of die jongen vlak achter haar die zo vreselijk naar zweet rook. Bij het benzinestation die trucker met zijn veel te korte t-shirt en de pompbediende met zwarte tanden in zijn mond..

Dan is er nog een raarder soort mensen, namelijk de mensen die raar kijken naar de mensen die zij raar vinden. Dat loensende grietje en haar vriendinnenclub, die het afro-kapsel van die ene mevrouw hardop uitlachte toen zij voorbij kwam lopen. De meneer met de directeurensnor die nagestaard werd door een lange magere jongen toen hij een ijsje at en de helft in zijn snor bleef hangen. Dat meisje met de hazenlip die niet meer naar school durft omdat zij gepest wordt om de manier waarop ze praat. Dat tienermeisje met die enorme beugel die staart naar het meisje tegenover haar met veel te veel make-up.. Moet ik nog even doorgaan? We hebben allemaal wel wat, en dat hebben we maar te accepteren van elkaar. Hoe vermoeiend is het om je altijd maar bezig te moeten houden met de rariteiten van andere mensen? Probeer het maar eens, een dagje zonder te oordelen.

En ik? Ik waggel lekker voort, ik ben blij dat ik weer kan lopen. En mensen kijken maar lekker naar mijn waggel-loopje, iedereen is wel een beetje raar.

Anoniem

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-04-12 21:40

Mooie uitgebreide BNB weer!

Banjer
Lid Nieuwsredactie

Berichten: 51468
Geregistreerd: 09-06-02
Woonplaats: Daar waar het land eindigt en het water begint

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-04-12 22:03

Leuk om te lezen... ben benieuwd wie er blauw en paars ( :P ) gaan worden :)

Nayomie
Berichten: 32837
Geregistreerd: 31-12-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-04-12 22:03

Statjes? ;(

Anoniem

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-04-12 22:10

Mooie BNB! :)

EngeltjeS

Berichten: 16719
Geregistreerd: 06-06-03

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-04-12 22:28

Staat er ook iets in van 1 april??? O:)

Nayomie
Berichten: 32837
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-04-12 22:35

1 april mis Ik...
Statjes ook -O-

Bellatrix
Lid Nieuwsredactie
The Scarlet Witch 

Berichten: 109388
Geregistreerd: 02-08-02
Woonplaats: Down The Witches Road

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-04-12 22:35

Bedankt voor de update weer! :)

Ladybird
Moderator Algemeen

Berichten: 19028
Geregistreerd: 15-06-09
Woonplaats: Wakkerdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-04-12 23:07

Woow, die column van Patricia vind ik super super mooi en zo waar!!

Maar waar is 1 april gebleven?

Grapjasjes12

Berichten: 18642
Geregistreerd: 01-09-09

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-04-12 11:55

Wat leuk dat mijn iStone opmerking in de Quotes staat :))

webster543

Berichten: 3449
Geregistreerd: 06-08-07
Woonplaats: België

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-04-12 12:59

sjiek, mijn topic wordt vermeld :D :D

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-04-12 13:03

Weer een prachtige nieuwsbrief! _/-\o_

TessaVB
Berichten: 6608
Geregistreerd: 23-10-06

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-04-12 18:30

Hihi, wat leuk, ik sta erin! :D

Leuke BNB!

Breumelhoff

Berichten: 117
Geregistreerd: 09-07-08
Woonplaats: Bilthoven

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-04-12 20:12

Leuke BNB! Eigenlijk zou het topic van bassenqua er ook wel bij moeten staan, over het veulentje van Iris die al meer dan 1000 volgers heeft :)

Schemerdier

Berichten: 5891
Geregistreerd: 18-07-08
Woonplaats: België

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-04-12 20:20

superleuke column PatriciaVt !

UMayDream

Berichten: 8979
Geregistreerd: 31-03-10
Woonplaats: Leeuwarden

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-04-12 09:28

Ja het topic van Bassenqua en Iris mis ik ook, part four inmiddels alweer!! :D
Verder een leuke BNB :j

xingridx

Berichten: 11720
Geregistreerd: 05-03-03
Woonplaats: Nieuwegein

Re: [Dienstmededeling] Bokt Nieuwsbrief April

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-04-12 09:30

Als er topics zijn die volgens jullie echt terug moeten komen in de BNB, kun je ons dat laten weten via een pb'tje of door een TeM te zetten op het topic, dan kunnen wij ze de volgende keer meenemen!