Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Vjestagirl schreef:Als je iets kwijt wilt aan het mod team kun je altijd een berichtje sturen. Beetje tijdverspilling om daarvoor bij elkaar te gaan zitten.
Overgens denk ik dat het overgrote deel van de bokkers ook prima fijn kan bokken zoals het is. Kwestie van aanvaarden dat niet alles altijd zo kan gaan zoals je graag zou willen.
bogie schreef:Vjestagirl schreef:Als je iets kwijt wilt aan het mod team kun je altijd een berichtje sturen. Beetje tijdverspilling om daarvoor bij elkaar te gaan zitten.
Overgens denk ik dat het overgrote deel van de bokkers ook prima fijn kan bokken zoals het is. Kwestie van aanvaarden dat niet alles altijd zo kan gaan zoals je graag zou willen.
mods antwoorden helaas niet. welke mod je ook pbt antwoord komt er niet.
BartVB schreef:Een van de grootste problemen waar we mee zitten is dat Bokt meer dan een paar gebruikers heeft. Op zich is dat heel gezellig maar dit betekent ook automatisch dat je heel erg veel verschillende persoonlijkheden op de site hebt zitten. De laatste gebruikersenquete gaf dat wel aardig aan. Ongeveer de helft van de respondenten wilde dat er strenger gemodereerd zou worden, de andere helft wilde een soepeler moderatiebeleid zien. Ga er maar aan staanIn diezelfde enquete hebben we gekeken of er ergernissen zijn die breed gedeeld worden maar daar leek niets heel sterk uit te komen.
BartVB schreef:Je noemt zelf het 'met 2 maten meten' als voorbeeld en dat is op zich wel een aardige. Het met twee maten meten heeft een aantal aspecten in zich die het modereren knap lastig maken. Ten eerste heb je in een situatie met 2 users en 1 moderator al 3 verschillende standpunten en zienswijzen. In de meeste gevallen maakt het niet uit wat we precies doen, beide partijen vinden dat de ander te makkelijk weg komt en dat zij zelf te hard worden aangepaktAnder punt is dat eigenlijk de enige manier om te voorkomen dat er 'met twee maten wordt gemeten' het ontzettend strak volgens de regels modereren is. Daar wordt echter ook bijna niemand blij van, dan krijg je situaties waarbij een condoleancetopic op slot gaat omdat er b.v. ergens 1 foto teveel in staat.
BartVB schreef:Dus uiteindelijk blijft het een hoop schipperen tussen niet ideale opties. We doen ons best om het zoveel mogelijk mensen naar de zin te maken maar 100% eerlijk bestaat niet, 100% correct gaat ook niet lukken en door de hoeveelheid berichten zien we lang geen 100% van wat er allemaal op de site gebeurt.
BartVB schreef:Nee, want het modteam beschikt over een enorm arsenaal aan dooddoeners waarmee de discussie betekenisloos wordt. Aan het eind komt het er meestal op neer dat iemand (mod of modvriendje) maar roept dat iedereen hier te gast is en de huisregels moet volgen. Die huisregels worden echter niet consequent gehandhaafd, zie vorige.Als je echter het idee hebt dat er verbeteringen mogelijk zijn; kom met een constructief topic op Forumzaken. Als het mis gaan in een specifiek geval; PB de betreffende moderator of stuur een mail naar webmaster @bokt.nl Zolang je dan open staat voor andere perspectieven op de zaak komen we er dan eigenlijk altijd wel uit.
BartVB schreef:En dan heb ik eigenlijk nog geen antwoord gegeven op je vraagJa, het is wel een idee maar het is heel erg moeilijk om een groep gebruikers samen te stellen die representatief zou zijn. Om die reden houden we een keer in de zoveel tijd een enquete om te peilen of er bepaalde zaken op Bokt aandacht nodig hebben. Vaak pikken we die dingen overigens al eerder op via PBs van gebruikers of constructieve discussies op FZ
Lovely schreef:BartVB schreef:Je noemt zelf het 'met 2 maten meten' als voorbeeld en dat is op zich wel een aardige. Het met twee maten meten heeft een aantal aspecten in zich die het modereren knap lastig maken. Ten eerste heb je in een situatie met 2 users en 1 moderator al 3 verschillende standpunten en zienswijzen. In de meeste gevallen maakt het niet uit wat we precies doen, beide partijen vinden dat de ander te makkelijk weg komt en dat zij zelf te hard worden aangepaktAnder punt is dat eigenlijk de enige manier om te voorkomen dat er 'met twee maten wordt gemeten' het ontzettend strak volgens de regels modereren is. Daar wordt echter ook bijna niemand blij van, dan krijg je situaties waarbij een condoleancetopic op slot gaat omdat er b.v. ergens 1 foto teveel in staat.
Hier blijkt wederom onvermogen, je geeft hier duidelijk aan dat het niet lukt om 3 mensen op hetzelfde standpunt te krijgen. Als ik het goed begrijp dan is er dus iets mis met de overtuiging achter de standpunten en met de manier waarop deze gecommuniceerd en onderhouden worden.
Lovely schreef:BartVB schreef:Nee, want het modteam beschikt over een enorm arsenaal aan dooddoeners waarmee de discussie betekenisloos wordt. Aan het eind komt het er meestal op neer dat iemand (mod of modvriendje) maar roept dat iedereen hier te gast is en de huisregels moet volgen. Die huisregels worden echter niet consequent gehandhaafd, zie vorige.Als je echter het idee hebt dat er verbeteringen mogelijk zijn; kom met een constructief topic op Forumzaken. Als het mis gaan in een specifiek geval; PB de betreffende moderator of stuur een mail naar webmaster @bokt.nl Zolang je dan open staat voor andere perspectieven op de zaak komen we er dan eigenlijk altijd wel uit.
Apple schreef:Wat Sonja zegt, dat mensen hun gal gaan spuien op andere fora. Dan komen er allerlei verhalen in de wereld die niet waar zijn, maar die helaas ook nogal hardnekkig zijn en moeilijk te ontkrachten. Dat gaat een volkomen eigen leven leiden dan.