[Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin augustus

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

[Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin augustus

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-09-16 14:48

De maand augustus is alweer voorbij gevlogen. Velen zullen alweer (of nog steeds) aan het werk zijn en/of naar school gaan. Deze maand is er een 10-jarig jubileum, er is een nieuw meldingssysteem voor de Bokt Markt, de BZC is op zoek naar een nieuw teamlid en er zijn weer nieuwe teamleden bijgekomen. Benieuwd wie dat zijn? Lees gauw verder.

Inhoudelijk

Nieuwsredactie
De nieuwsredactie heeft aanvulling gekregen in de vorm van Aniek1985, Amanda en Urielle. Daarmee hebben we weer een enthousiast team bestaande uit zes personen. Naast het dagelijks verzorgen van nieuws uit de paardenwereld en de community, zijn we bezig met het verwerken van de aanmeldingen van nieuwe redactieleden, correspondenten, bloggers en vloggers. Bokker Novalues heeft pas al de aftrap gedaan met een serie mooie blogs over de Mongol Derby. Tevens zijn we een fotodatabase aan het opzetten. Heb je een mooie foto gemaakt van een bekende ruiter, paard of evenement en mogen we deze (met naamsvermelding) gebruiken voor Bokt? Neem dan contact op met Amanda om de ins en outs te bespreken!

Bezwaarcommissie
Wij zijn op zoek naar een nieuw lid! In dit topic kun je lezen waar je als Bezwaarcommissielid aan moet voldoen en wat je van ons kunt verwachten. Lijkt het je leuk om ons team te komen versterken, meld je dan direct aan!

Wiki
Afgelopen maand stond natuurlijk ook in de Wiki de Olympische Spelen 2016 centraal. Verschillende nieuwe pagina's zijn aangemaakt over de deelnemers (zowel ruiters als paarden) aan OS 2016. Zoals bijvoorbeeld de pagina over het paard Peter Parker van eventing amazone Alice Naber-Lozeman. Ook kan je sinds deze maand een overzicht van de NH Bokt TV topics en video's terug vinden in de Wiki op de pagina Bokt:NH Bokt TV.

Beleid
Afgelopen maand verscheen er een topic over het gebruiken van slotjes bij topics. Naast het beleid rond de slotjes kwamen er veel meer punten naar voren waarop het beleid verbeterd zou kunnen worden. Inmiddels loopt er achter de schermen een topic waarin al deze punten verzameld worden. We zijn hier met het hele team mee bezig. Er zijn veel punten genoemd waar we zeker mee aan de slag willen. Zodra hier meer helderheid in is, zullen we dat uiteraard aan jullie terugkoppelen. En wellicht wordt er ook af en toe om input of overleg met jullie gevraagd om jullie als gebruiker nog meer tegemoet te kunnen komen. Met een paar opmerkingen is direct aan de slag gegaan: de mods zijn per direct aan het kijken waar ze modberichten in topics kunnen verduidelijken zodat het voor de gebruikers gelijk duidelijk is waarom er wordt ingegrepen. Verder worden de standaardberichten onder de loep genomen om te kijken hoe die persoonlijker gemaakt kunnen worden.

Vanuit Beheer
De allerlaatste puntjes zijn op de i gezet voor Horse Event. Samen met een aantal teamleden hebben we hard gewerkt aan het programma: [VN] Horse Event: Programma in de Boktlounge bekend De deelnemers aan de kennismakingsclinics zijn bekend en ook voor een aantal workshops zijn deelnemers bekend. Op dit moment zijn we hard bezig met het bij elkaar rapen van alle spullen die mee moeten, boodschappenlijstjes maken en de laatste administratieve zaken. Uiteraard hopen we velen van jullie te treffen!

Daarnaast hopen we ook op jullie input voor de brainstorm over de Wiki die op Horse Event gaat plaatsvinden. Wil je daarover meedenken, geef je dan snel op en krijg een vrijkaart voor Horse Event! BartVB @ [VN] [HE]Neem deel aan de brainstormsessie over de Boktwiki

Technisch nieuws
Er is op technisch gebied wat verandert bij de Markt. De meldingen die voorheen gedaan werden met een simpele klik op één knop, zijn gewijzigd naar een heus en goed doordacht meldingssysteem. Zodat je nu nog beter kunt aangeven wat je precies wil melden.
Bij de Tips onderaan staat een uitleg hoe dit systeem werkt. Mocht je een foutje spotten, ideeën hebben of werkt er iets niet goed? Meld dit dan bij één van de moderators en/of bij Shadow0, zodat het opgelost kan worden.
Team

10-jarig modjubileum Leo
Op 7 augustus j.l. hebben we gevierd dat Leo 10 jaar aan het team verbonden is. Leo is op 7 augustus 2006 begonnen als moderator en heeft in oktober 2011 de overstap naar het hoofdmodteam gemaakt. We hebben deze heuglijke dag groots gevierd en we willen hierbij Leo nogmaals feliciteren en bedanken voor alles wat ze de afgelopen 10 jaar voor ons gedaan heeft.

Nieuw
Wij willen graag A_nouk verwelkomen in het team, zij gaat de taak als forum moderator op zich nemen en zal op TVG, VNA en PP komen te staan. Wij wensen je heel veel plezier in het team!

Ook Hilary komt het team versterken. Zij zal zich bezig gaan houden met de Wiki en alles wat daarbij komt kijken. Wij willen je heel erg veel plezier wensen in het team!

Aniek1985 is deze maand als versterking erbij gekomen. Zij zal zich mengen bij de dames van de Nieuwsredactie. Heel erg veel plezier met Bokt voorzien van het nieuws!

Wijziging
Urielle heeft de overstap gemaakt naar de NR (Nieuwsredactie). Wij willen je heel veel plezier wensen in het lavendel!

Break
Appelflapje neemt een tijdelijke break, wij hopen dat wij haar gauw weer terug zullen zien binnen het team.


Tips van het Team & Vragen van Bokkers

Advertentie melden
Rechts, bij alle gegevens van de advertentie, staat onderstaande. Hier kun je kiezen om de advertentie te melden. Je komt dan bij bij het melding scherm, waaruit je kunt aangeven waarom deze advertentie niet aan de regels voldoet.
Afbeelding

Selecteer soort melding
Afbeelding

Kies hier de best passende reden waarom je de advertentie meldt. Op zich spreken de redenen voor zich, maar hieronder een korte omschrijving wat de reden betekent.

Dubbel - De adverteerder heeft twee of meerdere advertenties van hetzelfde product geplaatst.

Verdacht - Er klopt iets niet aan de advertentie, onwaarheden of iets anders? Zorg ook dat je het toelichtsingsveld invult als je wil melden waarom het precies verdacht is.

Verkeerd geplaatst - Iemand plaatst een zadel bij de boeken etc.

Leeg - Een leeggehaalde advertentie, zonder inhoud.

Voor derden - Truus verkoopt het paard van haar vriendin die geen Bokt heef. Dat is niet toegestaan.

Alleen link - Heerlijk simpel, alleen een link naar een webshop of een andere site. Dit is niet toegestaan. Je moet te allen tijde minimaal één product aanbieden per advertentie.

Niet toegestaan - Gaat om producten die (wettelijk) niet verkocht mogen worden, zoals receptplichtige medicijnen en namaak-merkspullen.

Overig - Mocht de reden die je wil melden er niet tussen staan? Plaats dan in het toelichtingsveld wat de reden wel is.

En dan?
De melding die je gemaakt hebt komt in een lijst te staan die zichtbaar is voor de Markt-moderators. Zij kunnen zien welke melding gemaakt is, welke advertentie en door wie het gemeld is. Dat laatste kan belangrijk zijn, want soms is het nog iets onduidelijk of staat er dat de melder graag privé toelichting wil geven. De Markt mods zullen dan via privébericht contact opnemen met de melder.

Kan ik de meldingen terug kijken?
Op dit moment is er nog geen goed overzicht van de gemaakte meldingen en wanneer het is afgehandeld. Ook kunnen de Markt mods in tegenstelling tot de Forum mods geen antwoord geven op de melding. Mocht je daar nog vragen over hebben, mag je altijd een pb'tje sturen naar één van de Markt mods.

Ik heb een vraag of een suggestie voor een tip!
Dat kan! Je kunt je vraag of suggestie pb-en naar [***] of naar goldenarrow.

Banjer
Lid Nieuwsredactie

Berichten: 51518
Geregistreerd: 09-06-02
Woonplaats: Daar waar het land eindigt en het water begint

Re: [Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin augustus

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-09-16 21:49

Bedankt voor de update :)

Tieneke

Berichten: 22442
Geregistreerd: 26-09-05
Woonplaats: Hasselt, België

Re: [Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin augustus

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-09-16 22:19

Urielle, nog een keer gefeliciteerd! Echt de geknipte persoon om op het nieuws te zitten.

Paisano

Berichten: 12586
Geregistreerd: 28-07-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-09-16 22:24

Wat leuk dat blauw en paars ook versterking hebben gekregen deze maand! Kunnen ze goed gebruiken, top! +:)+ Nu oranje nog!

Urielle

Berichten: 50120
Geregistreerd: 28-07-05
Woonplaats: Rilland

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-09-16 09:46

Tieneke schreef:
Urielle, nog een keer gefeliciteerd! Echt de geknipte persoon om op het nieuws te zitten.

Dank je wel! Ik zie dat als een enorm compliment; ik glim ervan!
Ik ben met veel plezier moderator geweest, dat vooropgesteld. Toch geeft deze functie bij de nieuwsredactie me het gevoel dat er een puzzelstukje op de juiste plaats gevallen is. Ik ben blij dat dat door anderen ook zo ervaren wordt en hoop dat zo te kunnen houden. :)

Iris82

Berichten: 40319
Geregistreerd: 04-10-02
Woonplaats: Tilburg

Re: [Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin augustus

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-09-16 10:13

Urielle, gefeliciteerd. :)
Ben wel benieuwd wat jullie er samen van kunnen maken, toch een aantal zeer ervaren personen bij de NR.

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-09-16 15:43

De rest van de NR is ook erg blij met Urielle en Amanda :D

Urielle

Berichten: 50120
Geregistreerd: 28-07-05
Woonplaats: Rilland

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-09-16 15:56

Jans schreef:
De rest van de NR is ook erg blij met Urielle en Amanda :D

En Aniek :D En ik met jullie allemaal

Rije
Hoofd Bezwaarcommissie

Berichten: 28326
Geregistreerd: 22-07-08
Woonplaats: Niet meer in Zwolle

Re: [Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin augustus

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-09-16 16:34

Mocht iemand op de valreep nog willen solliciteren voor Bezwaarcommissielid, dan kan dat uiterlijk tot vrijdag.