Dit is nog geen officiële fotomeeting, maar was benieuwd of hier animo voor was en eventueel later in september/oktober een meeting te houden.
Het idee is om als kind met ouder(s) op de foto te gaan.
Mijn vader is jong dementerend en ik zou heel erg graag mooie foto's van ons samen willen hebben. Dus dacht misschien zijn er meerdere mensen die dit zouden willen? en dan in verschillende leeftijdscategorie
ik dacht als er genoeg animo voor is aan 4 fotografen en 4 modellen.
Lijkt me leuk! Het leeftijdsverschil is er groot vergeleken bij jou, maar kan ik ook mee met mijn kleine meid van vier maanden? Of had je echt iets voor oudere kinderen+ouder in gedachten?
Nee nog geen idee voor locatie. Wou eerst weten of er genoeg animo voor was. Dacht aan aan locatie beetje midden in het land, omdat ikzelf uit friesland kom.
Ik heb 2 kids, 14 (dan 15) en 16. Heb hier een mooi groot meer met wat struiken en bomen er omheen, op 5 minuten lopen afstand. Of met bootje dan ben je er zelfs nog eerder .
Boncho
Berichten: 1011
Geregistreerd: 05-03-08
Geplaatst: 05-08-14 21:08
Ook ik houd me aanbevolen als het in oktober is en het niet te ver weg is. Heb een zoontje van 2,5 en dan nog een kleine van een maand ongeveer...
Leuk om eens andere insteek te hebben van een meeting!
Mocht het doorgaan geef ik mij graag op met mijn moeder (25/53)
Kim
Berichten: 1210
Geregistreerd: 08-01-12
Geplaatst: 08-08-14 13:37
Wat een leuk idee! Als de locatie voor mij te doen is lijkt het mij erg leuk om mee te gaan als fotograaf!(ik ben geen professionele fotograaf dus ik zou dan graag ervaring willen opdoen).
obv van datum en locatie lijkt het me echt een super leuke shoot om fotograaf te staan wat is er nou mooier dan een ouder-kind relatie!
quartel
Berichten: 15919
Geregistreerd: 14-04-10
Geplaatst: 08-08-14 13:48
Wat ontzettend leuk!!
Ik zou graag mee doen als fotograaf tegen die tijd.
rainbow8
Berichten: 2407
Geregistreerd: 15-05-09
Woonplaats: Afgelegerije
Geplaatst: 08-08-14 14:26
Ik woon ongeveer in het midden van het land. En zoals ik al in een eerdere post zei, er is hier op 5 minuten lopen een giga meer van 80 ha en wat struiken er omheen.