Ik ken er eentje, Veersedam's Maybe, Laurens ree 'm in de Lichte Tour en het was een grote bruine 1.80 + met een brede witte bles. Hij kon stappen voor een 10 maar zijn draf en zijn galop waren niet bijzonder. Het was ook een best kijkerig paard.
Ben nieuw hier maar hoorde dat jullie het over Hugo hadden.....
Heb zelf een Hugo x Aram. Erg leuk paard, met een minder leuk verleden. Leek eerst niet erg nuchter, maar wordt steeds makkelijker. Heeft een hele aparte kleur!!!
Als je meer wilt weten, mail me maar. Weet namelijk niet hoe ik foto's enzo hierop moet zetten
Ik heb een Hugo merrie: HugoXDarling boy xx,het is een zweetvos,ze is nu 11 jaar,en een ontzettend lief en werkwillig paard,we zijn M startgerechtigd,ze kan heel goed springen,en buiten is het ook een super fijn paard.Ze is 1.68 mtr.Ik heb een veulen bij haar gefokt van Negro,dat is ook een merrie en die is nu 3.Voor meer info of gewoon een gezellige babbel mag je rustig mailen.
Mijn merrie is een schimmel van 10 jaar en is drachtig van caresino.Ze is M springen en Z sgw. Ze is een paard met gebruiksaanwijzing en ik denk dat ze dat van haar opa en vader heeft.
Hier staat ook een Hugo! Zijn naam is Maarten (Hugo x Ultimaat x Jelle) en hij loopt momenteel M dressuur en L springen. Hij is heel lang hengst gebleven en heeft ook nog gedekt en dat heeft zijn karaktertje geen goed gedaan. Nu hij geruind is is hij wel braaf (nog steeds erg happerig). Voorheen was het altijd steigeren en zo...
Leuk paard, maar zeer fijn gevoelig. En kan ook erg druk zij om een ding en dan het andere moment nergens meer last van hebben en volledig geconcentreerd zijn.
Ik heb een Hugo X Calvados X Pericles. Mazzeltof kan super springen alleen sinds ik hem een jaartje had is het doffe ellende.Hij is nu 3 x geopereerd en heeft kissing spines doordat hij erge pijn heeft gehad door de operaties en is anders gaan lopen. Leuke Hugo s allemaal.
Dit was op mijn bruiloft mijn vriendin die hem vast heeft hem stiekem gebracht.