CSI Hamburg (Coriano nakomeling)

Moderators: petraaken, Nicole288

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Adriana

Berichten: 11102
Geregistreerd: 26-10-01
Woonplaats: Haselau

CSI Hamburg (Coriano nakomeling)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 20-05-04 15:55

1. 104 Champion Du Lys Beerbaum, Ludger GER 2000 EUR 0 Strafpunkte 88.79 sec
Schi 14-j.H v.Laeken/M.v.Largny/MEX00773/SF

2. 24 Argentina Ehning, Johannes GER 1750 EUR 0 Strafpunkte 93.19 sec
Db 12-j.S v.Argentinus/M.v.Pik Bube/GER19787/Old

3. 495 Ussul Schmidt, Heiko GER 1000 EUR 0 Strafpunkte 94.74 sec
B 11-j.W v.Ussuri/M.v.Sultan/GER19331/Meckl.

4. 363 Look out Rüping, Philip GER 750 EUR 0 Strafpunkte 95.47 sec
B 12-j.W v.Lord/M.v.Fra Diavolo/GER17570/Holst

5. 155 Culord Cordon Muro, Pilar Lucrecia ESP 500 EUR 0 Strafpunkte 97.34 sec
B 10-j.W v.Landgraf I/M.v.Utrillo/ITA06225/SWB

6. 549 Armatige Heuer, Daniel GER 400 EUR 0 Strafpunkte 100.89 sec
DB 10-j.S /M.v.Pik Bube I/GER23161/HANN.

7. 51 Callistro Meyer, Janne-Friederike GER 350 EUR 0 Strafpunkte 103.47 sec
Schi 11-j.W v.Calato/M.v.Calypso I/GER18737/Holst

8. 530 Eurocommerce Rome Schroeder, Gerco NED 250 EUR 0 Strafpunkte 103.64 sec
F 14-j.H v.Glorieux/M.v.Grundstein/NED04365/HANN.

9. 519 Condios Steen Gundersen, Henrik DEN 250 EUR 0 Strafpunkte 104.07 sec
B 9-j.H v.Coriano/M.v.Landgraf I/IRL02516/HOLST


10. 579 Restorator Stroehmer, Siegmar GER 250 EUR 0 Strafpunkte 104.89 sec
F 16-j.H v.Rembrandt/M.v.Johanniter/GER11922/RHLD

11. 339 Leonardo B Voss, Thomas GER 250 EUR 0 Strafpunkte 106.57 sec
B 9-j.W v.Loran/M.v.Sympatico/GER21366/Holst

12. 229 Giffard de la Mare Pessoa, Rodrigo BRA 250 EUR 0 Strafpunkte 109.00 sec
F 10-j.W v.Socrate de chivre/M.v.Surioso de Ver/POR01360/SF

13. 386 Montanus Faro Pollmann-Schweckhorst, Alois GER 250 EUR 0 Strafpunkte 111.17 sec
B 15-j.W v.Fargo/M.v.Capitol/GER13515/Dt.Pf

14. 589 Fort Neuville de Joter Alves, Bernardo BRA 250 EUR 0 Strafpunkte 112.02 sec
B 11-j.H /BEL07196/SF

15. 583 Questro Miranda Neto, Alvaro de BRA 4 Strafpunkte 93.77 sec
B 10-j.H v.Quick Star/M.v.San Fernando/GER21910/OLDBG

16. 210 Fighting Alpha Nieberg, Lars GER 4 Strafpunkte 95.72 sec
B 13-j.H v.Landjonker/M.v.Farn/GER14952/NL

17. 609 VDL Groep Maserati Asten, Mathijs van NED 4 Strafpunkte 97.24 sec
DB 10-j.H v.Indoctro/M.v.Ramiro Z/NED05040/KWPN

18. 186 Dublin Wulschner, Holger GER 4 Strafpunkte 99.03 sec
B 12-j.W v.Derwisch/M.v.Argentan/GER21880/Hann

19. 428 Quebec Köhlbrandt, Torben GER 4 Strafpunkte 100.24 sec
B 8-j.H v.Quick Star/M.v.Landgraf I/GER20845/Old

20. 466 Royale Bonheur Yaniv, Elad ISR 4 Strafpunkte 102.74 sec
B 12-j.S v.Royal Blue/GER18420/DK

21. 488 That's me Tebbel, Rene GER 4 Strafpunkte 103.28 sec
F 11-j.S v.Espri/M.v.Wanderer/GER22382/Hann

22. 340 Lerano Nagel, Carsten-Otto GER 4 Strafpunkte 103.96 sec
B 14-j.H v.Lord/M.v.Caletto II/GER15811/Holst

23. 258 High Time Miranda, Andre BRA 4 Strafpunkte 104.36 sec
B 12-j.S v.Acapulco Gold/M.v.Landgraf/SWB

24. 557 Neander Thieme, Andre GER 4 Strafpunkte 104.80 sec
DB 9-j.W v.Zeoliet/M.v.Emilion/KWPN

25. 233 Giorgio Schneider, Karl GER 4 Strafpunkte 105.36 sec
HLB 17-j.W v.Ganymed/M.v.Glander/GER15270/Hann

26. 761 VDL Groep Rolex Guerdat, Steve SUI 4 Strafpunkte 106.58 sec
B 10-j.W v.Non Stop/M.v.Feinschnitt/BEL08159/BWP

27. 494 United MG Dude, Yvonne GER 4 Strafpunkte 107.04 sec
B 13-j.W v.Urymate de Ste./GER14029/CH.Wb

28. 63 Cappucino poedersuiker, Marco GER 4 Strafpunkte 108.68 sec
B 9-j.H v.Carthago Z/M.v.Fra Diavolo/SWE04045/Holst

29. 311 Lafontaine Luther, Hauke GER 4 Strafpunkte 108.84 sec
B 13-j.H v.Landgraf I/M.v.Lantaan/GER22379/Holst

30. 109 Charlottenhof's Iberio Rönne, Sören von GER 4 Strafpunkte 109.58 sec
B 13-j.H v.Indigo/M.v.Caletto I/GER15073/Württ

31. 593 Maistro Sakakini, Andre EGY 4 Strafpunkte 109.97 sec
SCH 10-j.W /EGY00228/ISH

32. 357 Locando Ehning, Marcus GER 4 Strafpunkte 110.27 sec
B 12-j.H v.Lord Calando/M.v.Landlord/GER16568/Holst

33. 598 Fleur Whitaker, Michael GBR 4 Strafpunkte 111.10 sec
B 13-j.S v.Romino/M.v.Landgraf I/NED04256/Holst

34. 283 Janita Kreutzmann, Jörg GER 8 Strafpunkte 97.94 sec
B 10-j.S v.Campesino/M.v.Caprivi/GER23534/Holst

35. 472 Sambo Ahlmann, Christian GER 8 Strafpunkte 98.42 sec
B 11-j.H v.Sandro/M.v.Picard/GER17817/Hann

36. 580 Aspirant by ZYX Wenz, Marcus GER 8 Strafpunkte 99.02 sec
F 16-j.W v.Obligeant/ESP01516/SF

37. 17 Alessandro Ottens, Hans-Jörn GER 8 Strafpunkte 99.38 sec
F 11-j.W v.Althoff/M.v.Gold Ferdl/GER21431/Old

38. 153 Crack Kuhrt, Christina GER 8 Strafpunkte 101.54 sec
B 13-j.W v.Crosby/M.v.Thuswin/GER15926/Holst

39. 58 Canberra Stevens, Mario GER 8 Strafpunkte 102.12 sec
SCHI 11-j.S v.Capitol/M.v.Ramiro/ITA05739/Holst

40. 640 Miranda Lundbäck, Helena SWE 8 Strafpunkte 104.43 sec
SCH 11-j.S v.Roderik/M.v.Modesto/SWE03832/SWB

41. 419 Polymiro Meech, Daniel NZL 8 Strafpunkte 106.99 sec
B 11-j.H v.Polydor/M.v.Ramiro/NED05399/Westf

42. 14 Amelie Buchwaldt, Achaz von GER 8 Strafpunkte 107.42 sec
B 8-j.S v.Acord II/M.v.April-Scherz/GER22795/Old

43. 177 Don-Caster AA Schröder, Dirk GER 8 Strafpunkte 112.81 sec
B 13-j.H v.Dorpas/M.v.Radautz/DEN01820/A.A.

44. 542 Wait For Me Arvidsson, Niklas SWE 12 Strafpunkte 98.90 sec
B 15-j.W v.Robin Z/M.v.Fire Boy/SWE02421/SWB

45. 127 Collin Hassmann, Toni GER 12 Strafpunkte 104.09 sec
B 10-j.W v.Contender/M.v.Landgraf I/GER21264/Holst

46. 191 Easter Rüder, Kai GER 12 Strafpunkte 108.15 sec
B 14-j.S v.Caretino/M.v.Losander/GER15138/Holst

47. 703 Hidor de Bnevil Naeve, Jörg GER 12 Strafpunkte 113.97 sec
B 9-j.W v.Nidor Platiere/M.v.Grand Veneur/GER20095/SF

48. 603 Pallas Buttons Petris, Antonis GRE 13 Strafpunkte 120.09 sec
Schec 13-j.W v.The Traveller/CYP00005/ISH

49. 415 Piquard Gripshöver, Lutz GER 16 Strafpunkte 100.59 sec
B 11-j.W v.Pinocchio/M.v.Funke/GER23560/Westf

50. 413 Phantom TSF Boniberger, Stephanie GER 20 Strafpunkte 101.97 sec
Schi 16-j.W v.Parforce/M.v.Gazal/GER11346/Trak.

51. 226 Gestüt Annahof's Samos Marschall, Manfred GER 31 Strafpunkte 127.57 sec
RSchi 14-j.H v.Schampus/M.v.Capitol/GER15170/Holst

52. 308 La Toya Fuchs, Markus SUI Ausgeschieden
B 9-j.S v.Fortun Z/M.v.Notaris/BEL08334/BWP

52. 559 Rosegarden Rieskamp-Goedeking, Tim GER Ausgeschieden
B 9-j.S v.Riverman/M.v.Cor de la Bryere/GER22445/HOLST

52. 468 Rubia Milkau, Axel GER Ausgeschieden
B 12-j.S v.Ritual/M.v.Calypso II/GER19026/Hann

Condios is de enige 9 jarige die foutloos is in de top 10.
En is van Tom Reed uit Ierland.

Afbeelding

Holsteiner: Charakter. Charisma. Klasse!!!


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Casca, Floortje_89 en 8 bezoekers