Wie heeft er fotos van deze Haflingers??

Moderators: petraaken, Nicole288

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Amanda_T

Berichten: 5880
Geregistreerd: 01-07-01
Woonplaats: Klundert

Wie heeft er fotos van deze Haflingers??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 08-03-04 17:46

Het gaat om de volgende Haflingers :
Heb je fotos van deze Haflingers of van een van hun, zou je ze dan kunnen mailen/pben/hier plaatsen?
Het zijn namelijk allemaal ouders..Opa's. Oma;s van mijn Haflinger, en ik zou het erg leuk vinden om van die allemaal fotos te hebben.

Nissan 22016382
Norden 020093866
Neptun 20121301
Molly 020947601
Alarich 20090065
Limona/T 21129201
Liane 021026901

Lazara Pr. St. 936
Wilten 26900649
Walli 20097567
Distel 8231/T
Strutz 449
Loisl 8892/T
Lieris H/1714/K

Dit zijn ze dan allemaal. Ik zoek dus fotos, plaatjes, en als het kan wat info over die paarden. Afstammelinge van de bovenstaande hoefi k niet, alleen van die hierboven zelf.
Alvast erg bedankt.

::..*,,Rust zacht lieve Lasagna ;(...30/3/1986-30/09/2009.. :+: ,,*..::


Tanneke

Berichten: 3730
Geregistreerd: 31-08-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-03-04 21:01

Misschien heeft het stamboek foto's?

Alice

Berichten: 3136
Geregistreerd: 10-03-01
Woonplaats: Doornenburg

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-03-04 22:35

Ik heb zoiezo foto's van Neptun in me profiel staan, en wat info van een oud dekstation blaadje heb ik ook wel.
Voor de andere zal ik even kijken.

Nieuwschierig over wat ik heb beleeft in 2 jaar Australië?
Bekijk m'n profiel!!
Of bezoek http://alice23.waarbenjij.nu

Lyonesse

Berichten: 13091
Geregistreerd: 19-06-02
Woonplaats: Westerwolde

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-03-04 09:09

Bespaar je de moeite maar Alice. Över die Neptun is niks te vinden. Haha!
Het is de opa van Ewalda.
Hou je er wel even rekening mee dat deze nummers niet allemaal kloppen en waarschijnlijk de nummers zijn van de haflingerdatabank?

Amanda_T

Berichten: 5880
Geregistreerd: 01-07-01
Woonplaats: Klundert

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 09-03-04 21:12

Iemand die me nog kan helpen.??Ikzou je dan heel erg dankbaar zijn.Een site waar ik iets kan vinden zou al genoeg zijn.

::..*,,Rust zacht lieve Lasagna ;(...30/3/1986-30/09/2009.. :+: ,,*..::

paardengirls
Berichten: 45
Geregistreerd: 22-02-04
Woonplaats: kampen

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-03-04 21:56

intoetsen op google.nl

morgen mag ik weer rijden!!!

Lyonesse

Berichten: 13091
Geregistreerd: 19-06-02
Woonplaats: Westerwolde

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-03-04 09:05

Ik heb ze je al gegeven. Lachen
Maar zoals ik al zei, ook google helpt niet. Deze foto's komen uit het boek van schweisgut...

Amanda_T

Berichten: 5880
Geregistreerd: 01-07-01
Woonplaats: Klundert

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 15-03-04 11:52

Hele erg bedankt Mystica.!
Ik blijf zoeken..ik hoop echt dak iets kan vinden..

::..*,,Rust zacht lieve Lasagna ;(...30/3/1986-30/09/2009.. :+: ,,*..::


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 bezoekers