
Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Elmira schreef:Die dingen zijn toch 30 euro voor 2? Daar kan je voor kinderen toch een spijkerbroek óf 2 truitjes voor kopen? Ik vind het lelijk bij welke leeftijd dan ook..
darkmoona schreef:tja, ik vind het een beetje TE..
toen ik die leeftijd had liep ik in roze ondergoed van de zeeman met hartjes erop.
en als hij boven mijn broek uit stak schaamde ik mij de ogen uit de kop
Citaat:Björn Borg staakt shorts voor kinderen
DEN HAAG - Björn Borg is gestopt met de verkoop van kinderondergoed in ons land. Volwassenen kopen het merk niet, omdat het te populair is onder kinderen.
Dat meldt de Gelderlander. De oud-tennisser lanceerde in 1993 ondergoed onder zijn naam. Dit resulteerde na enige tijd tot een ware hype. Ondanks dat deze ondermode niet goedkoop is waren de slips en boxers niet aan te slepen.
Te populair
'Björn Borg wil geen kindermerk worden. Als je te populair wordt onder kinderen, willen volwassenen niet meer met het merk geassocieerd worden', aldus een medewerker van Björn Borg Nederland.
Restanten
Het merk is op 753 verkooppunten in Nederland te koop en onlangs werd de 22ste Björn Borg-winkel geopend. De kleinste maat die straks in de winkels ligt is die voor pubers van een jaar of 12, 13 jaar. Wat nu nog aan kindermaten in de winkles ligt, zijn restanten.
28 november