Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Misser schreef:Ik ga mee met wat Noekie zegt. Ik merk ook dat het leven van mensen met de zelfde leeftijd als ik, maar een lagere opleiding er vaak anders uitziet. Die hebben een fulltime baan, wonen samen, kopen een huis etc (ik ben 21). Dan ben je denk ik ook eerder aan kinderen toe.
Desiree schreef:REden lijkt mij dat kinderen carriere belemmeren. En ik denk dat mensen niet voor niets een hoge opleiding kiezen: dan willen ze ook carriere maken. En dat moet jong, want als je wat ouder bent, dan willen ze je al niet meer. En dan stel je de kinderwens nog even uit, je hebt weinig keus.
daffene schreef:Ik denk dat bijvoorbeeld carriere belangrijk is, maar ik denk ook dat hoog opgeleide vrouwen vergeleken met laag opgeleide vrouwen ook betere voorlichting hebben gehad, over bijvoorbeeld anticonceptie en de menstruatiecyclus.