Willen we van de week de auto starten, nou vergeet het maar helemaal niks. Nou ja dan maar even een accupack erbij en starten, want er zal wel een lampje zijn blijven branden.
Dus accupack erop, nog steeds niks. Nou ja misschien was die pack niet goed opgeladen dus dan maar aanslepen.
Buurman ervoor met zijn auto, kabeltje ertussen, in z'n twee en rijden maar, koppeling hard oplaten komen en starten. En ja hoor! Hij startte!!

Dus vriendlief helemaal happy naar het werk. Wil om 6 uur de auto starten... ja raad het al WEER NIKS

Dus weer hetzelfde liedje. Buurman gekomen, auto aangesleept en naar huis maar. Thuisgekomen dachten we "Joh laten we meteen even starten, mischien dat de accu niet helemaal lekker is dan kunnen we andere dingen uitsluiten", nou niet dus, weer niet starten.
Nou ja dan maar de motorkap open en zoeken. Ik kon op zich niets vreemds ontdekken op de startmotor na. Dus dan maar hup naar paps toe.
Die kwam erachter dat de startmotor verbrand was.

Leuk zo'n apart model auto, maar probeer eens de onderdelen op de sloop te vinden. Dat is gewoon niet te doen.
Dus met een beetje pech ben ik straks weer 600 euro armer

Maar ik zit nu mooi wel, ik moet nog boodschappen doen voor mijn verjaardag komend weekend. Ben ik nou de enige die zo afhankelijk geworden is van een auto? Of is dit een herkenbaar iets?