https://www.ad.nl/nieuws/zoekmachine-me ... ~acb21bd9/
En daaropvolgend dit topic:
[FZ] Paswoorden moderators Bokt gelekt...
Je kan op http://gotcha.pw checken of je (oude) wachtwoorden zijn gelekt en welke wachtwoorden dit zijn (deels afgeschermd met sterretjes).
Op http://haveibeenpwned.com kan je checken door welke datalekken je wachtwoord vrij kan zijn gekomen. Bij beiden sites moet je alleen je e-mailadres invullen.
Bij mij kwamen er wel een aantal resultaten, o.a. door een datalek van LinkedIn, liever niet dat iemand daar kan inloggen

Het gaat trouwens om lijsten van (jaren?) terug, dus het kan zijn dat je een oud wachtwoord van jezelf terugziet die je inmiddels al hebt veranderd, of van accounts die je inmiddels al hebt verwijderd. Het is pas gevaarlijk als je het oude wachtwoord nu nog voor sites gebruikt, dan kunnen hackers zo proberen met jouw e-mailadres en gelekte wachtwoord in te loggen op meerdere sites. Stel je voor je hebt ooit voor een reis een account bij site van een vliegmaatschappij aangemaakt - weten ze gelijk wie je bent / wat je adres + paspoortnr is en wat je laatste cijfers van je creditcard zijn.
Krijgen jullie resultaten?