Haken, met wol en zo'n stokje waarmee je sokken maakt? Ja dat haken maar geen sok, ben een knuffeltje aan het maken.
Afijn, er volgde een hele discussie dat haken suf was, het was ouderwets, overbodig omdat alles tegenwoordig in een fabriek gemaakt wordt en zo in de winkel te verkrijgen is ( nou mijn knuffeltje niet hoor

Breien vond hij dan al weer beter dan haken omdat zijn moeder een sprei had gemaakt die origineel was en hij handig vond, dan is het dus opeens minder suf.
Naast haken brei ik af en toe, heb ik heel wat dingen geborduurd maar ook met hout, touw, vilt e.d. weet ik me prima te vermaken.
Helaas in mijn naaimachine overleden maar ook daarmee kon ik genoeg dingen mee maken die ik ook zonder enige schaamte lekker aandeed.

Veelal geef ik het gemaakte als cadeau weg, ook aan mensen die het eigenlijk maar suf vinden, tot dat ik aan kom zetten met een leuk vrolijk geborduurde bloem met een zelfgemaakte lijst er om heen, 3 keer raden wat er mee gebeurd is. In plaats van dat het op zonder is beland hangt het nu toch goed aanwezig aan de muur, wat nou suf?
Mijn familie zei alleen maar je lijkt op je oma en al snel daarna kun je niet gaan schilderen en tekenen net zoals je zusje (lijkt wel of dat meer geaccepteerd is als hobby?) terwijl zij juist aan mij vroeg of ik wat voor haar kon maken.
Vriendlief vind het helemaal geweldig, helpt me met dingen vinden die ik nodig heb en als ik aan het prutsen ben met hout komt hij meestal even helpen.
Mijn gevoel van ''ik moet mijn hobby verbergen voor anderen'' is weg, ik doe lekker waar ik zin in heb en als ze het niet zint of niet mooi vinden ga ik daar niet meer mijn probleem van maken.
Ik vraag me nu af of er meer bokkers zijn die suffe (

Verbergen jullie de hobby's of doen jullie bijv. net zoals mij lekker koppig en geef je het juist cadeau?
En voor de bokkers die het wel suf vinden, kunnen jullie mij uitleggen wat er zo suf aan is?
De vriend waarmee ik de discussie had kon uiteindelijk alleen maar met het argument komen dat het oudbollig is om zelf iets te maken, echter vind ik het dan suf om de hele dag op de computer een spelletje te spelen zonder resultaat, wel heel erg van deze tijd maar je hebt er niets aan. Vind het overigens niet suf hoor, maar ik moest toch met iets aan komen wat hij als hobby heeft.