Nou de vraag is heel simpel: Wat ga jij stemmen met de verkiezingen??
Ik zelf weet het eigenlijk nog niet zeker. Ik ben het op bepaalde punten met Geert wilders eens maar niet met alles. Dus ik twijfel nog heel erg.
en wat vind jij ??
Laatst bijgewerkt door iefke op 31-05-10 15:37, in het totaal 1 keer bewerkt Reden:Poll toegevoegd
fiandor
Berichten: 837
Geregistreerd: 29-10-06
Geplaatst: 28-05-10 08:42
Partij voor de dieren. Ik vind Geert echt helemaal niks.
Bon_Bon
Berichten: 1476
Geregistreerd: 26-05-08
Woonplaats: Offline
Geplaatst: 28-05-10 08:43
Ik denk Geert Wilders, niet omdat ik het op elk punt met hem eens ben (dat heb ik met geen enkele partij) maar omdat er in mijn ogen niet echt een gulden middenweg is. Ik hoop dat bij de volgende verkiezingen iemand opstaat die iets minder fel is, maar ook niet alles goedkeurt. Moet zeggen dat ik dit ook wel van meer mensen in mijn omgeving hoor, stemmen op Wilders in de hoop dat er iets veranderd, al zal het lang niet allemaal positief veranderen.
Had mn hoop nog even op Rita, dat die een beetje de middenweg zou zijn maar iets trekt me niet meer aan.
Ik heb werkelijk waar geen idee op wie ik ga / wil stemmen. Als ik het straks nog niet weet, stem ik op de partij voor de dieren mijn vriend idem dito
Ik ben het met sommige dingen van Wilders wel eens hij brengt het alleen een beetje rot maar ook ben ik angstig voor wat er gaat gebeuren mocht hij MP worden
Wss ook de pvv,heb gister de stemwijzer gedaan en ik kwam uit bij de pvv of de sp.
verootjoo
Berichten: 36812
Geregistreerd: 19-10-03
Geplaatst: 28-05-10 08:50
mark rutte Prima capabele man imo.
Apoc
Berichten: 572
Geregistreerd: 21-05-09
Woonplaats: Amsterdam
Geplaatst: 28-05-10 08:53
Ik ben nog aan het twijfelen tussen de PVV en de VVD. Ik vind het altijd toch wel lastig. Zeker omdat meerdere partijen goede punten hebben, maar toch ook veel dingen dat ik iets heb van, mmmm zou dat er van komen of zou dat goed gaan..
HorseTopShop
Berichten: 7731
Geregistreerd: 28-06-05
Woonplaats: Hellevoetsluis (Nieuwenhoorn)
Geplaatst: 28-05-10 09:02
Ik heb net de test op stemwijzer.nl de test gedaan en kwam uit op de PVV. Daar wilde ik zoiezo al op gaan stemmen omdat ik het met de andere partijen al helemaal niet eens ben dus nu ben ik er nu helemaal zeker over.
HorseTopShop
Berichten: 7731
Geregistreerd: 28-06-05
Woonplaats: Hellevoetsluis (Nieuwenhoorn)
Geplaatst: 28-05-10 09:04
miep1979 schreef:
Ik ben het met sommige dingen van Wilders wel eens hij brengt het alleen een beetje rot maar ook ben ik angstig voor wat er gaat gebeuren mocht hij MP worden
Dat wordt hij niet hoor. Geen enkele partij wil samen gaan met hem
Heb de stemwijzer gedaan en kwam uit op de SP Daar wou ik sowieso waarschijnlijk al op stemmen of op de Partij voor de dieren
s6801881
Berichten: 7687
Geregistreerd: 26-09-07
Woonplaats: Groningen
Geplaatst: 28-05-10 09:16
D66. Pechtold is een prima politicus. Daarnaast laten ze de klappen van de crisis overal vallen, en niet te sterk bij de zwakkeren van ons land. De VVD maakt wel dat de armere mensen armer zullen worden en de rijkeren nog rijker. Dat is IMO niet helemaal fair. Daarnaast staat D66 voor kwalitatief goed onderwijs. Zeker in de huidige maatschappij en zeker in tijden van crisis is goed onderwijs voor iedereen erg belangrijk.
En trouwens, die crisis, die is vooral te wijten aan de hoge inkomens (bankleven is geen minimumloon werk ). Waarom zouden de financieel zwakke mensen moeten opdraaien voor de zooi die de rijke bonusgraaiers er van hebben gemaakt? Zo zitten de plannen van Rutte wel in elkaar.
Laatst bijgewerkt door s6801881 op 28-05-10 09:46, in het totaal 2 keer bewerkt
Adil
Berichten: 10746
Geregistreerd: 14-09-05
Woonplaats: Duitsland (Gölenkamp)
Geplaatst: 28-05-10 09:19
PVV.....Niet zozeer ivm met het immigrantenbeleid. Ik vind wel dat hier wat moet gebeuren, maar niet altijd zo extreem...
Maar alle andere punten als een socialer NL, verbeteren van politie, onderwijs en verpleging, punten wat betreft beleid met dieren, niet aan de AOW komen etc. etc. Dat zijn punten die me erg aanspreken...!
sunshine
Berichten: 12072
Geregistreerd: 08-11-01
Woonplaats: Reusel
Geplaatst: 28-05-10 09:21
Ik zit nog te twijfelen tussen PVV of Partij voor de dieren.....
Ik heb ook stemwijzer gedaan en kam uit op SP, maar ik weet nog niet wat ik ga stemmen..
Yonker
Berichten: 13666
Geregistreerd: 19-09-06
Woonplaats: Oss
Geplaatst: 28-05-10 09:25
Ik weet het nog helemaal niet... Als je het met 9 stelling eeens bent van de 30 met een partij en dat de hoogste score is, dan weet ik het echt niet meer
Ik denk de VVD in elk geval 1 die totaal geen Kilometer heffing wilt hebben want daar krijg ik een hoop mee te maken later.
maatjaa
Berichten: 279
Geregistreerd: 05-01-08
Woonplaats: Wil jij wel weten
Geplaatst: 28-05-10 09:27
als ik kon stemmen PVV
Adil
Berichten: 10746
Geregistreerd: 14-09-05
Woonplaats: Duitsland (Gölenkamp)
Geplaatst: 28-05-10 09:28
Waarom de VVD? Die willen over de rug van de kleine man de staatsschuld gaan betalen, dat zie ik echt niet zitten...! Dat gaan zware tijden voor ons worden als ze dat doorvoeren...
Ik heb net ook maar even de stemwijzer gedaan en bij mij was SP en PVV gelijk. SP heb ik niks mee, dus word dan toch PVV denk ik.
hessel
Berichten: 2261
Geregistreerd: 10-08-06
Geplaatst: 28-05-10 09:34
Hoogstwss de PVV. Heb net ook de stemwijzer gedaan en kwam ook weer uit bij de PVV, alhoewel ik het ook met aardig wat punten van de SP eens ben. Maar goed, heb nog even tijd om na te denken.