
Tien jaar geleden was je preuts als je mét een bovenstukje rondliep en nu is het 180 omgedraaid.
Heb ik wat gemist in die tussentijd, of lag ik gewoon toevallig op een strand met preutse mensen?
Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly


En bedankt.....
ééntje dan: http://www.telegraaf.nl/buitenland/4455 ... uit__.html

Tutti_Frutti schreef:Hier geberut het nog wel veel hoor!
Maar wel vooral oudere vrouwen van rond de 30 ofzo..
Geen jongeren

en ik lig idd topless op het strand omdat ik een dinosaurus ben die uit een tijd komt dat dat nog heel gewoon was
Tutti_Frutti schreef:Hier geberut het nog wel veel hoor!
Maar wel vooral oudere vrouwen van rond de 30 ofzo..
Geen jongeren
Sorry, het niveau tijdens dat gesprek was overduidelijk heel laag.
.
Steeds meer vrouwen gaan wél topless!
Ik doe wel mijn bandjes af/los, en mijn strik op mijn rug los, maar die gaat weer vast voordat ik opsta
Pascal schreef:Dat je topless wilt liggen moet je lekker zelf weten, alleen vind ik het op een strand met kinderen altijd een beetje ongepast, mijn zoontje hoeft niet te denken dat je overal naakt kan rond hobbelen..
Nelleke1 schreef:en daar lag een vrouw rond de 40 topless nou die heeft heel wat blikken haar kant op gehad en kinderen die er grapjes over maakten en toen ze langsrende ' hee daar gaat bella de koe ze is nog niet gemolken denk'
Shadow0 schreef:Pascal schreef:Dat je topless wilt liggen moet je lekker zelf weten, alleen vind ik het op een strand met kinderen altijd een beetje ongepast, mijn zoontje hoeft niet te denken dat je overal naakt kan rond hobbelen..
Dat kun je hem toch gewoon leren? Dat dat op het strand wel kan en ergens anders niet?