Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Siets schreef:Pfoeh, volgens mij een audi A4 in ieder geval? Die zijn ook zoooo gaaf.
Saab heeft ook cabrio's die trailers mogen trekken geloof ik. Maar dat weet ik niet zeker. En volvo, maar ik noem de dure auto's wel op.
Kev schreef:Wij zijn nu aan het kijken voor een Volvo v70, ligt in jouw prijsklasse en mag genoeg trekken!
Ik zou iedereen die met een paard achter zich gaat rijden wel aanraden een E-rijbewijs te halen, zeker als je pas net je B hebt!
Of nog beter: eerst km's maken zonder aanhanger!
HummerTime schreef:Kev schreef:Wij zijn nu aan het kijken voor een Volvo v70, ligt in jouw prijsklasse en mag genoeg trekken!
Ik zou iedereen die met een paard achter zich gaat rijden wel aanraden een E-rijbewijs te halen, zeker als je pas net je B hebt!
Of nog beter: eerst km's maken zonder aanhanger!
Dat sowieso!!!
En E achter B...... Tjah, ik heb hem niet en ben erg handig met een trailer. Heb al genoeg mensen op concours getroffen die wel hun E hebben gehaald, maar absoluut niet met een trailer kunnen rijdenIs toch een kwestie van gevoel ook
BeautyEmily schreef:Siets schreef:Pfoeh, volgens mij een audi A4 in ieder geval? Die zijn ook zoooo gaaf.
Saab heeft ook cabrio's die trailers mogen trekken geloof ik. Maar dat weet ik niet zeker. En volvo, maar ik noem de dure auto's wel op.
Ik denk niet dat je een audi a4 voor 10 duizend hebt hoor.
Kan het ook fout hebben hoor.
Bienotje schreef:Op een of andere manier heb ik het gevoel dat cabrio's gewoon niet gemaakt zijn als trekauto.. Er zijn veel auto's die inderdaad rondrijden met trekhaak, maar voor veel auto's zijn die ook alleen maar om bv. de fietsendrager te bevestigen
Let daar dus even goed op in ieder geval. Hoeveel de auto sowieso mag trekken en als er een trekhaak op zit wat die aankan.
Succes met je zoektocht en ik zou zeggen, wat minder eisen (geen cabrio) en er gaat een wereld voor je open qua keuzemogelijkheden
Lia_ schreef:Ssang Yong Korando cabrio
Bij de dealer in Apeldoorn staat er toevallig een te koop
http://www.speurders.nl/overzicht/autos ... 76017.html