

Daar zijn we weer hoor.
Even wat snel wat info over Nibbit:
v. Altjo v.d. Kenterstreek
m. Donnie Imladris
vm. Naro
Geb. datum: 10.05.1998
Stokmaat: 1.48m
Nibs dekseizoen is vorige week weer begonnen, en dit was gelijk weer te merken met het rijden. Hij is veel feller, sneller zijn aandacht kwijt maar heeft meer temprament om zwaardere oefeningen te doen. Inmiddels is hij alweer een beetje afgekoeld, en kan ik weer lekker rustig met een touwtje om zn nek door de bak hobbelen. Na een tip van kelly_taco@Bokt zijn Nib en ik begonnen met een Vaquera stang (met 2 teugels eraan) te rijden, dit pakt hij enorm goed op en hij loopt nu veel meer ontspannen en over z'n rug!

Afgelopen zaterdag hebben we ook een springwedstrijd op stal gehad, we deden mee met de 70cm, en ik had geen idee hoe Nib zou reageren. Overal stonden natuurlijk speakers met hele foute carnavalsmuziek, vlaggetjes, ballonnen en natuurlijk ook hindernissen.
Maar mijn stoere Haflinger ging zonder enige twijfel over alle hindernissen en we waren foutloos en met de snelste tijd!
Uiteindelijk 2de geworden omdat we niet verkleed waren. Ook hebben we meegedaan met de hoogtesprong, daarmee hebben we de 1.25 gehaald, ik super trots natuurlijk!
Nouja, hier dan maar de foto's + filmpje!
Eerst nog een paar foto's gemaakt door E_Nalanta@Bokt.
1. Lekker koppie


2.

3.

4. Soms geeft Nib mij een beetje rare energie.

Het filmpje! Allemaal verzamelde beelden, sommige van afgelopen week en ook een paar van vorig jaar.
Woensdag ga ik eindelijk laarzen halen, dus commentaar op schoenen is niet nodig!

5.

Wat er in de toekomst met ons gaat gebeuren weet ik niet, we zullen zien.
Tot die tijd geniet ik volop van Nibbit.

en ga zo door. Toppie
Daar zou ik ook blij mee zijn, ziet er goed uit jullie samen!

