Om het Pinksterweekend er even tussenuit te gaan en mooie ritjes te gaan maken in de bossen daar.
Eerst zijn we naar Leusden gegaan om mee te doen met de Tinkerdag daar.
Dat was echt supergaaf om mee te doen, maar het ging rijden ging niet helemaal (eigenlijk helemaal niet) goed.
Mijn zus deed mee met springen. Normaal gaat springen super, met hooguit een keer een balkje eraf of
een weigering. Dit keer kwamen ze niet verder dan de 2de hindernis, want daar weigerde hij drie keer.
1.

Na het springen was ik aan de beurt met dressuur. Ik had vandaag mijn M1-debuut, enorm spannend.
Ik wilde hem goed voorbereiden en ben op tijd gaan inrijden. Maar helaas liep het uit, waardoor ik gewoon
te lang heb ingereden (stom van mezelf), en hem tijdens de proef niet meer goed kon rijden en niet eens netjes in galop kreeg. Galop is altijd al een slechte gang bij hem geweest, maar deze keer was het echt heel erg.
Ik weet niet hoe het kan, maar ik had toch nog 172 en 180 punten.
2.

3.

Hierna wilden we naar onze camping op de Utrechtse Heuvelrug, helaas dacht Candy daar anders over. Want na bijna 2 uur stond hij
pas in de trailer.
Zondag zijn we lekker door de bossen gaan rijden, heerlijk om kilometers te kunnen rijden door een bos, zonder drukke wegen over te hoeven steken.
4.

We zijn een rondje om het leersumsche Veld gereden en daarna hebben we nog allerlei ruiterpaadjes genomen.
5.

6.

Omdat we maar één paard hebben, moet 1 van ons er naast lopen en dat is best zwaar in die ruiterpaadjes daar.
7.

Na 4 uur kwamen we weer aan bij het stalletje dat we voor Candy hadden gehuurd.
Maandag was alweer onze laatste dag. Dit keer zijn we naar de Amerongsche Berg gereden.
8.

9.

10.

Dit vind ik zelf wel een mooie foto
11.

Deze keer hebben we er ruim 4 uur over gedaan.
Helaas zat het er toen alweer op.