Werd net gebeld,sense is gewond,haar oog is leeggelopen door de beschadiging,en moet er nu uit gehaald worden in utrecht. Kan het niet geloven,ben nu onderweg naar huis en dan naar utrecht. Die arme sense,ik voel me zó schuldig,had ik haar maar eerder verhuisd !
Laatst bijgewerkt door Jacimatho op 09-04-08 14:05, in het totaal 2 keer bewerkt Reden:Titel aangepast wegens overlijden van Sense, zie pg 6
Dat is zwaar kl*te. Toch veel succes ermee en je zelf geen verwijten maken. Een ongeluk zit, jammer genoeg, in een klein hoekje en kan altijd en overal gebeuren. Ook met 1 oog zal ze kunnen functioneren.
Ohhhhhhhhg meissie toch nounounou daar schrik ik toch ook wel even van hoor en het ging allemaal net zo lekker de goede kant op jakkesn nou heeeeeeeeeeeeeeeel veeeel sterkte hoor ik zal aan je denken enne hou je haaks.
Jeetje meisje,wat verschrikkelijk !!! Ik heb al je berichtjes over Sense gevolgd en gelezen,ik schrik er echt van,wat een pech weer.Ik heb zelf een pony gehad die door een trap van een ander paard ook haar oog verloor,misschien een kleine troost voor je:die kon zich heeeeeel goed redden met 1 oogje, maar inderdaad:wel ontzettend jammer van die prachtige blauwe kijkers Liefs Linda
Wat khlote voor je ik hoop dat ze er helemaal bovenop komt en geef d'r maar flink wat knuffels ...
Helaas is 't zo dat overal rondom dieren ongelukken kunnen gebeuren, wat voor maatregelen je ook getroffen had het is nooit 100% te voorkomen, ga jezelf nou niet op zitten vreten hierom. Wat gebeurd is niet meer omkeerbaar, hoe naar ook; ze komt er vast en zeker wel bovenop! Sterkte
Wat vreselijk .. Voel je alsjeblieft niet schuldig! Als het helpt: ik ken meerdere paardjes met maar één oog of 1 blind oog en die doen het hartstikke goed en kunnen gewoon alles.
Veel sterkte en probeer je niet te schuldig te voelen..!:(:)
Wat een vreselijke nachtmerrie zeg...geen woorden voor!. Neem haar direct mee naar ons zodra dat kan!, wat ontzettend kl*te. Ze heeft ook echt pech he....
Ze komt er weer boven op Samantha Verwijt jezelf niks hoor! het is helaas een ongeluk.
Jeetje dat is *** zeg, maar zoiets kan altijd gebeuren, ga nou niet jezelf de schuld geven. Zoals eerder al gezegd; ook met 1 oog kan ze goed functioneren!