Afgelopen Zondag (28 September) had ik voor de eerste keer wedstrijd met mijn verzorgpony Make. Het ging echt supergoed, we waren zelfs eerste met de tweede proef! Ik ben natuurlijk hartstikke trots op die superpony dus hier even een verslagje
.Eigenlijk zouden we 14 September al wedstrijd gehad hebben, maar die was afgelast, toen heb ik dat wist had ik me meteen ingeschreven voor deze wedstrijd, die zat helaas, (maar wel te verwachten) al vol. Donderdag kreeg ik toen toch nog een mail of ik kon starten, meteen terug gemaild dat ik kon natuurlijk.
De wedstrijd (het was een binnenwedstrijd) was bij manege Poelenburgh in Schoorl, dat is de manege waar ik tot januari 2008 gereden heb dus ik kende de weg al enzo. Ik was er toen ik er nog reed ook al twee keer heen geweest met Make, toen was ze ook al heel braaf. Dat was wel prettig, want voor mij nam dat een stuk zenuwachtig zijn weg. Ook het zadel en hoofdstel schoonmaken had ik twee weken eerder al gedaan, dat duurde dus niet zo heel lang.
We zouden om 12:29 en 12:50 starten, ik ging zo rond half 10 naar stal. Mijn vader zou later komen met de auto, daar lagen de spullen al in. Toen ik stond in te vlechten begon ik toch wel behoorlijk zenuwachtig te worden.
Trailerladen oefenen hadden we al voor die andere wedstrijd gedaan, Make deed het toen hartstikke braaf en Zondag gelukkig ook. Ze moest wel even wennen toen de trailer begon te rijden, voor we de snelweg opreden heb ik nog even gekeken hoe ze erbij stond en een worteltje gegeven.
Zo toen waren we dus op het wedstrijdterrein beland. Pony snel opgezadeld en 12 uur erop gestapt. De eigenaresse van Make was er intussen ook al, dat was wel fijn want zo kon ze me tijdens het losrijden nog wat aanwijzigingen geven. Make bleef vrij rustig, de galop was wel een beetje ongecontroleerd maar ze ging er niet vandoor ofzo (wat ze thuis ook nog wel eens doet).
Toen was het eerst proef 3, het ging best goed, Make was weer braaf maar toch wel afgeleid door de nieuwe omgeving en de afwezigheid van andere paarden. Ze hinnikte dan ook veel en luid
. Toen kwam ze langs de spiegel kwam moest ze natuurlijk wel even snuffelen met die leuke pony daar (op het protocol stond alleen "staat stil"), voor de rest geen bijzonderheden. Voor die proef kregen we 177 punten.Tegen de tijd dat we de tweede proef (proef 3) moesten rijden was Make al een stuk rustiger, alles ging een stukje beter en we kregen 186 punten, wat genoeg bleek te zijn voor een eerste plaats. Nu reden we maar met z'n drieën, maar toch

Nu heb ik natuurlijk superveel zin in de volgende wedstrijd, maar dat is pas 25 oktober
.Leuk dat je mijn verhaaltje even wilde lezen, groetjes!

. Heb jou net gemist denk ik, ik ben pas rond kwart over 1 gaan losrijden.
. 25 oktober duurt niet zo lang hoor, een paar weekjes en dan mag je weer