Even over Dalerboy. Hij is bij ons geboren 5 jaar geleden. Zijn moeder was de tuigpaarden merrie Malina v. Graaf Wouter en zijn vader is de bekende dressuurhengst Uphill v. Oscar. Ik zelf rij niet onder het zadel dus Dalerboy loopt alleen voor de wagen.
Sinds vorig jaar oktober start ik dressuur met hem maar rijd niet zo vaak wedstrijden. We zijn nu B dressuur plus 8. Ik wil heel graag marathon gaan rijden maar ja wist niet wat hij ervan zou vinden. Heb 1 x een waterbak geprobeerd er daar is hij toen mega hoor steigerend in gesprongen. Duzz. Het nadeel van een oefen marathon is dat alles op 1 dag is. Vind ik best zwaar voor een 5 jarige maar ook voor mij. hi hi. Alles uit je hoofd leren. 6 hindernissen van A t/m F en de vaardigheid. Maar het is ons gelukt en hoe. Het was een oefen marathon maar als hij voor het echie zou zijn geweest dan hadden we mooi een wp gereden.
We begonnen met de dressuur. Simpele proef. In de B dressuur wedstrijden heb je nog middendraf enzo. In zo een klasse 1 proef niet. Moest wel wennen aan de extra letters. In die 40 x 80 baan. We hadden mooie punten veel zevens en zelfs een 8. totaal 166 punten.
werkt weer anders als gewone dressuur kwam ik achter.

Toen de vaardigheid. Daar hebben we nog niet veel kaas van gegeten. Had laatst 2 x gestart en toen hadden we 6 en 4 ballen nu 3 dus er is vooruitgang maar wel netjes binnen de tijd.
Daarna ongeveer 3 kwartier pauze. Konden ff lekker uitspannen en zelf andere kleren aan en hop daar gingen we weer. Dalerboy alias db was het er niet helemaal mee eens. Dat had hij nog niet mee gemaakt dat hij voor de tweede keer werd ingespannen.
Eerst het A traject. Dat vond hij mega saai. Maar netje op tijd binnen. Toen D traject ook goed daarna hartslag meting mooi 60.
ff 10 min pauze en hop de hindernissen in. Mijn vriendin heeft 100 foto's gemaakt. De mooiste hier onder

hindernis 4, aanwijzigen van mijn super groom Willemien Baarslag

hindernis 5 waterbak, waar hij mooi in een keer inliep




Deze vind ikzelf wel heel stoer.
Na het E traject en uitstaptraject had hij hartslag 52. Topper!!!
Super blij met mijn geweldige paardje.