[AR] Internationaal Haflingertreffen Kinrooi

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

Internationaal Haflingertreffen Kinrooi

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-09 20:08

Afgelopen zaterdag organiseerde de Aangespannen Haflinger een Internationaal Haflingertreffen bij de Gersal Hoeve in Kinrooi.

Op vrijdag begonnen de voorbereidingen al. Om een uur of 2 kwam ik aan op stal. Elisa en Evita werden uit hun wei geplukt om gepoetst te worden. Zoals gewoonlijk nam ik Evita onderhanden die zich voor de verandering eens niet had ondergescheten. We waren dus snel klaar om ze in te spannen. Langzaamaan leer ik steeds beter op te tuigen, en al snel stonden ze voor de kar. We hadden ze voor de verandering eens anders om ingespannen om te kijken hoe dat zou gaan. We gingen eerst een rondje door het bos maken, even lekker opwarmen en de knal eraf rijden. Het zijn dan wel haflingers, maar wel haflingers met een turboknop. Kanonne, wat kunnen die hard!

Toen we terug op stal kwamen hebben we nog even geoefend met pilonnen. Nadat we de dames hadden uitgespannen is het grote wassen begonnen. De dames werden onder handen genomen, en het tuig werd ook fijn schoongemaakt. Hierna ben ik naar huis gegaan, want de volgende dag was het al vroeg dag..

Om 7 uur kwam ik op stal aan. De trailer stond al klaar en alles was ingepakt. We hebben de paarden geladen en zijn vertrokken naar Kinrooi. Daar zijn we om 9 uur aangekomen. Nadat we een rondje over het terrein hebben gelopen hebben we de paarden ingespannen om aan de koetsentocht de beginnen. We kregen een route mee, en gingen op weg.

Filmpjes met mij als koetsier. :+

http://pascal-angela.hyves.nl/fotos/567002977/0/XnRm/
http://pascal-angela.hyves.nl/fotos/567003082/0/gMYr/
http://pascal-angela.hyves.nl/fotos/567003337/0/aehi/

Afbeelding

Mooi span!

Afbeelding

Afbeelding

Het was een waanzinnig mooie route langs, beekjes, over spannende bruggetjes, en vooral erg mooie natuur.

En toen we terugkwamen, was het even rusttijd. Lekker genieten van een welverdiende maaltijd.

Toen was het tijd voor mijn groomdebuut! :D We begonnen met de vaardigheid.

Afbeelding

Afbeelding

De vaardigheid ging erg lekker, we hadden rustig gereden maar wel foutloos! Alleen poortje 14 was niet te vinden, gelukkig herstelden we ons snel en wist ik de route weer. :o

En toen de hindernissen!

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

En toen kwamen we bij hindernis 6 aan: De waterbak!!!

Afbeelding

Eerst was er twijfel..

Afbeelding

... maar we gingen er toch door!

Afbeelding

En nog een keer een natte broek halen!

Afbeelding

En toen was het genieten geblazen. Voor de paarden wat die kregen hun wel verdiende rust, en lekker eten. Maar ook voor ons, want na de prijsuitreiking begon de BBQ. We hebben goed gegeten, het was erg gezellig, en we hebben super weer gehad.

Zeker voor herhaling vatbaar!

Nouvel

Berichten: 28947
Geregistreerd: 12-08-01
Woonplaats: Bollenstreek

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-09 21:58

Dat ziet er uit als een geslaagde dag!

Stoere plaatjes hoor en leuke pony's!

laura2span

Berichten: 2058
Geregistreerd: 12-10-04
Woonplaats: Nijmegen

Re: Internationaal Haflingertreffen Kinrooi

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-05-09 10:37

Wauw, wat een mooi span! Zier netjes en perfect verzorgd uit.
Lijkt me moeilijk om een hindernis te rijden van balken op de grond.

Echwel

Berichten: 12908
Geregistreerd: 28-06-05
Woonplaats: Raalte

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-05-09 10:38

Kleine tip nog ga volgende keer gewoon op de banken zitten, dit treeplankje is niet gemaakt om te groomen en voor hetzelfde geld lig jij plat in de waterbak :D

hafjelinger

Berichten: 4375
Geregistreerd: 02-02-08
Woonplaats: Utrecht

Re: Internationaal Haflingertreffen Kinrooi

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-05-09 12:24

Zit er goed uit! :)
Knappe haffies!

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-05-09 14:00

Echwel schreef:
Kleine tip nog ga volgende keer gewoon op de banken zitten, dit treeplankje is niet gemaakt om te groomen en voor hetzelfde geld lig jij plat in de waterbak :D


Bedankt voor de tip!

malobo
Berichten: 39
Geregistreerd: 11-05-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-05-09 20:19

Ziet er prachtig uit, de paarden zien eruit alsof ze het erg leuk vinden!