
Kune's zijn nog niet erg bekend in Nederland. Het zijn erg rustige varkens die het niet erg vinden als je hun kinderen optilt of aait.


Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Kimmiee19 schreef:Nemurin schreef:Ik wist helemaal niet dat ze zwanger was!Gefeliciteerd.
Werk je dan op de Vosheuvel ?
joyce2 schreef:aaah de bovenste foto staat in de krant! Ik zag op de voorpagina biggetjes staan en toen dacht ik gelijk, t zou toch niet... Maar idd, jullie biggetjes staan er in! Echt super leuk!
Hebben jullie al veel kraamvisite gehad?
joyce2 schreef:Ja ik las het, wat super sneu zeg...
Ik las in de krant dat er een nieuw tehuis voor de biggetjes word gezocht als ze groter zijn, al enig idee waar ze naartoe gaan? Mn beste vriendin heeft namelijk net een nieuw huis en heeft een hele grote tuin, waar ze graag over een tijdje kippetjes en varkentjes wil gaan huisvesten. Dus mochten jullie nog een goed adres zoeken, dan kan ik even informeren of ze nog een plekkie vrij heeft in de tuin