Aangezien ik mijn pony dit jaar laat dekken door de mensinghe's rinaldo wilde ik graag weten of er mensen op bokt zijn met nakomelingen van hem. Ik zou dan ook graag weten wat voor ervaring iedereen met zijn kinderen heeft. Verder vindt ik het ook wel interresant wat mensen van rinaldo zelf vinden. Ik hoop natuurlijk op reactie.
Genoeg mensen kennen hem. Ik ken de hengst alleen van zien op de keuringen, maar voor mijn NF - merrie vind ik hem niet geschikt. Ze zijn allebei fijngebouwd; mijn merrie heeft juist een hengst nodig met wat meer body.
Ik heb eens in jouw profiel gespiekt en ik denk dat Rinaldo wel past bij het type pony dat jij graag wilt fokken. Fijngebouwd, veel (spring)vermogen, snel en wendbaar.
Weet je de afstamming ook van jouw pony (ik neem aan dat je het roodschimmeltje gaat laten dekken)?
mijn pony is helaas een "vuilnisbakkending" Afstamming is dus onbekend. De roodschimmel is inderdaad geinsimineerd. Ik wil inderdaad veel springvermogen en gewoon een leuk type pony. Is trouwens de eerste en de laatste keer dat ze een veulen zal krijgen. Ik vroeg me gewoon af wat andere van deze hengst vinden. Ik vond hem echt heel leuk, maar ja ik ben natuurlijk geen kenner.
KrokEDje
Berichten: 154
Geregistreerd: 13-05-10
Geplaatst: 18-05-10 07:50
Heej
Ik heb een nakomeling van Rinaldo een 6 jarige hengst M2 dressuur en L springen voor foto's of info stuur maar een PB
ken rinaldo alleen zelf met zijn vorige berijder, stond altijd braaf met de andere paardjes op de vrachtwagen, prachtig dier maar ook niet het type voor mijn merrie
Het resultaat van mijn merrie×rinaldo 1 dag oud: 1 week oud.
kyrkelover
Berichten: 9522
Geregistreerd: 28-12-03
Woonplaats: Boxmeer
Geplaatst door de TopicStarter: 07-11-10 22:42
Ik ben nog op zoek naar de volgende nakomelingen van allbreedpedigree: De nakomelingen die ik op allbreed pedigree kan vinden: *Tricias Ziezo merrie uit 2004 uit de merrie Hatricias Tricia. *Giorgio hengst uit 2004 uit de merrie Evita *Geraljas Leandro hengst uit 2006 uit de merrie Starletta * De mensinghe's Joep hengst uit 2004 uit de merrie Serene * De hofstedes Carolien merrie uit 2004 uit de merrie de Hofstedes Calissa *Belle merrie uit 2005 uit de merrie Evita.
Jaa ! Wij hebben er eentje De Mensinghe's Britt. Moeder = Marnehoeve's Emily. Vader Mensinghe's Rinaldo.
kyrkelover
Berichten: 9522
Geregistreerd: 28-12-03
Woonplaats: Boxmeer
Geplaatst door de TopicStarter: 18-11-10 12:55
Heb je misschien een foto van haar? Dan heb ik nog een klein vraagje. Fokt Rinaldo bij jullie ook zo groot of normaal. Want Rinaldo mag dan wel een stuk groter als mijn merrie zijn, maar miijn veulen is nu al echt groot met haar half jaar. Bijna 6 maanden:
Alrissa123
Berichten: 2
Geregistreerd: 28-06-14
Geplaatst: 14-07-14 08:34
Hallo mijn pony heet Alrissa Haar Vader is de Mensinghe's Rinaldo He.Stb. 247 Ze is pitting om te rijden en vooral goed in springen maar dressuur gaat ook goed .