Ik ben in gesprek met iemand om van haar haar Tennessee Walker merrie over te nemen.
Nu wil ik graag van jullie weten wat jullie een redelijke prijs voor deze merrie zouden vinden.
Haar gegevens:
Geslacht: Merrie
Kleur: Bruin/wit bont
Hoogte: 1.51m
Leeftijd: 15
Afstamming: Helaas is alleen de afstamming van moederskant bekend. Haar moeder is afkomstig uit Amerika en bleek drachtig. De hengst is wel achterhaalt maar nooit is door de hengstenhouder toegegeven dat deze hengst de vader is.
Omdat alleen moeders kant bekend is staat ze niet ingeschreven als een tennessee walker maar als een Spotted Saddle Horse.
Deze merrie heeft een heel appart karakter, maar ik heb met haar tijdens een lange buitenrit door het bos gemaakt met 3 anderen en ik had een erg goede klik met haar.
Ze is dressuurmatig bereden maar de walker gangen is ze wat kwijt. Al kunnen die er wel weer ingereden worden.
Afstamming van moeders kant:
- Merry go Boy
- Go boy's Nite Storm - Midnight Peggie P.
Nite Storms Jewel
- Diamond Reflection - Carbon's Going Copy V
- Diamond Boy's Merry
Ik ben zelf helaas niet thuis is de namen van de walker fokkerij.
Wat vinden jullie een redelijke prijs voor deze merrie? Ik weet dat het een lastige vraag is maar toch graag jullie hulp!