Quazzle schreef:Ik heb een Qredo gehad, Selle françaismerrie. Supersterke rug! Hij oogt bij Qredo gewoon zo niet omdat zijn schoft wat is 'afgesneden', maar ik kan je verzekeren dat de rug ijzersterk was.
Qredo is trouwens de meest veelzijdige hengst uit Frankrijk. Nu, toch vind ik het belangrijk dat we nakomelingen van Mantovani te zien krijgen (wat zijn hun kenmerken?) dat is volgens mij belangrijker dan kijken naar de overgrootouders en hen bekritiseren. de moederlijn telt toch ook nog mee?
ik rijd een Mantovani merrie..Valeur 5 jaar
Mantovani X Cabochon X Apolonios
fijne merrie goed karakter, onder het zadel, erg leergierig, werklustig, kan zo nu en dan wel wat eigenwijs zijn.
maar ik denk dat dat van moeders kant komt, deze merrie heb ik namelijk ook onder het zadel gehad, en herken daar de eigenwijsheid in terug.


heb helaas even geen standfoto van haar..
kwa gangen, is de stap het minst.
verder hobelen er hier op bokt zover ik weet weinig nakomelingen van Mantovani.
heb er al eens een topic over geopend