Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
Eliine schreef:Ja ik doe ook fanatiek aan de lange lijnenLijkt me n leuk idee om een apart topic ervoor te openen, als er meer animo is natuurlijk.
Ik heb al verschillende keren uitgelegd hoe je het best kunt beginnen aan de lange lijnen. K kan wel even voor je gaan zoeken als je wilt. Heb geen zin om t weer helemaal te gaan typen
[***] schreef:Ja Eliine heel leuk idee! Kan ik het gelijk uitproberen! Heb je ook les aan de lange lijnen of doe je het gewoon zelf?
Pluttersput schreef:Wauw, dat is echt handig! Ik heb wel een lichtelijk probleempje, misschien weet ji er iets op... ALs ik met mijn knollie aan de lange lijnen loop, en ik loop zeg maar achter haar, is er geen probleem. Maar zodra ik naast haar ga lopen begint ze gigantisch te zwabberen... Waar zou dit aan kunnen liggen en wat zou ik eraan kunnen doen?
stef schreef:Het echte werk leer je IMO niet via internet, maar via een instructeur die ernaast staat, ziet waar je fouten liggen en je daarop kan verbeteren.
Heb een poosje gezocht naar een inst. Niet kunnen vinden, dus niet door gegaan.
Citaat:Zoals je in je bericht hierboven ook aangeeft dat een probleem waarschijnlijk dit of dat is, maar wat nou als je dat verkeerd interpeteerd en het is heel iets anders? je ziet de combinatie tenslotte niet