Daarom ben ik erg benieuwd naar directe nakomelingen (dus zoon of dochter) van Silvertop's Ricco.
Ook ben ik erg benieuwd naar de levensloop, foto's, prestatie's, karakter enz.
Ik zal beginnen met die van mij:
(even makkelijk gekopieerd van uit mn profiel)
Sinds 1999 ben ik de gelukkige eigenaar van Rico.
Rico is op 6 juni 1996 geboren in kwadijk.
Zijn moeder is First Love, een kruising tussen een arabier en een newforrest.
Zijn vader was, is helaas 3 jaar geleden overleden: Silvertop’s Ricco, Welsh K
Rico is een E-pony, 1.53
Ik ben met Rico nooit officieel gestart, maar we hebben wel veel onderlinge wedstrijden gereden. We zijn hierbij tot de L gekomen. Ook hebben we vaak meegedaan met oefenspringwedstrijden. We hebben tot 1 meter gesprongen. Hij kon meer, maar ik ben niet zo'n springheld!
Rico kreeg in 2004 last van linker voorbeen. Niet erg, maar ik merkte aan hem dat er iets mis was.
Na foto’s kwam eruit dat hij slijtage had aan zijn hoefbeentje, fase 2. Om erger te voorkomen, staat hij op speciale ijzers.
Het gaat nu beter met hem als ooit! Myrthe (ook hier op bokt), mijn verzorgster rijdt hem nu fulltime. Het gaat echt voortreffelijk en ze gaan beiden met sprongen vooruit! Het is de bedoeling dat ze dit jaar nog gaan starten!
The Story off Rico
Toen mijn vriendin tuinhekjes ging kijken met haar vader, zag ze dat ze ook een pony te koop hadden. Rico zag er niet echt goed uit, erg mager, allemaal plukken wintervacht, maar had wel een ontzettend aansprekend hoofdje.
Dus toen zij thuis kwam heeft ze meteen aan mij verteld wat ze had gezien: een broodmagere pony van 2 jaar, 1 meter 1.48.
Wij op pad.. En het was liefde op het eerste gezicht!
Ik ben de hele week, elke dag naar hem toegegaan en na 2 dagen kreeg ik al een hinnikend welkom!
Een aantal weken erna, op een zaterdag avond durfde ik aan mijn ouders te vragen (ik was toen 12) of ik heel misschien een eigen pony mocht. En wat ik te horen kreeg was anders dan normaal: geen nee!
Mijn ouders zijn zondagavond wezen kijken, en maandagavond ging er ook iemand met verstand naar kijken. Alles wat hij erover kon zeggen was: het word of niets, of het word een hele mooie pony.
Het was dus een gok, maar met veel liefde en geduld is het uiteindelijk een SUPER MOOIE pony geworden!
Rico als baby

Grote Rico
http://pic20.picturetrail.com/VOL1360/4 ... 606315.jpg[/img]
http://pic20.picturetrail.com/VOL1360/4 ... 366827.jpg
http://pic20.picturetrail.com/VOL1360/4 ... 366825.jpg
http://pic20.picturetrail.com/VOL1360/4 ... 366757.jpg
Rico op wedstrijd (L1) (beetje jammer dat het paalte in de weg staat!)
[img]http://pic20.picturetrail.com/VOL1360/4809031/10272488/153849812.jpg
http://pic20.picturetrail.com/VOL1360/4 ... 849807.jpg
Varken!!
http://pic20.picturetrail.com/VOL1360/4 ... 606326.jpg