Ik wil even melden dat ik straks Haflingerloos word. Mijn Haffie Stella staat te koop omdat ik een groter paard nodig heb voor een opleiding. Helaas moet ze dus toch weg
Het is dus om haar dat ik deze topic open. Mag ik nu nog wel mee kletsen hier bij de Haflingers
Dat blijf ik dus wel doen want de Haflingers vind ik nog steeds geweldige paarden. Ik heb ook al een nieuw paard Naam: Oregon een B.W.P. Belgisch warmbloed paard (Hannoveraan) en hij heeft een stokmaat van 1.70 m. De eerste reactie was eigenlijk, kom ik daar op? Maar dat lukte gelukkig gewoon in 1 keer. Ben namelijk zelf vrij klein 1.63 m. dus hij komt ver boven mij uit.
Nou hebben jullie ook zo iets mee gemaakt? meld het dan even kunnen we hier lekker een potje zitten huilen. Want moet zeggen heb het er zeer moeilijk mee ik train Stella nog volop maar als ik haar dan in de ogen kijk, denk ik, ja straks ben je weg. VRESELIJK. Maar de grootste klap komt nog als ze echt weg is.
Hier nog een paar fototjes van stella:

.
echt zonde! veel sterkte en veel plezier met je nieuwe paardje
zonder zadel