5 en 6 juni 2010 komt voor de 1e keer een leuk haflingerweekend!! We hebben al een keer een Haflingerdag georganiseerd En weer in Leusden (bij Amersfoort) dus lekker centraal!
Met de onderdelen: * Dressuur * Springen * Cross * En een lekkere buitenrit(bosrit)
Heb jij ook zin om te komen? Of om weer te komen? Kijk op http://www.haflingerdag.nl voor meer informatie en om je in te schrijven
Hopelijk wordt het weer net zo'n leuk zonnig haflingerfeestje als de vorige keer. Wij hebben er alvast weer zin in.
Groetjes en wellicht tot in juni,Michel en Evy (ofwel Michelr en Guppekop)
------------------------------------------------------------------------------------------------- Hoi allemaal, 16 december 2009
In het weekend van 5 en 6 juni 2010 gaan we weer de haflingerdagen in Leusden organiseren. In 2009 hebben we de dag voor het eerst georganiseerd op 31 mei. De dagen zullen wederom bestaan uit: dressuur (officieel en niet officieel), springen, cross en een bosrit. De dressuur op deze dagen worden afzonderlijk aangemeld, dus je kan op beide dagen voor de winstpunten rijden. Op de diverse bladzijden van www.haflingerdag.nl staat meer informatie over de afzonderlijke onderdelen.
Omdat we dit keer 2 dagen organiseren willen we jullie ook de mogelijkheid bieden om te overnachten op de manege. Op een speciale pagina hebben we het een en ander toegelicht. de prijs van de stal weet ik op dit moment niet definitief. Die volgt zo snel mogelijk.
Een van de onderdelen van de haflingerdagen is de Cross. Een erg leuk onderdeel, maar ook een lastig onderdeel. Je kan met de cross altijd goed merken wie er ervaring heeft of wie minder. Enkele weken voor de Haflingerdagen organiseren we een 1 of 3 daagse cross-training. Je leert er onder begeleiding de crossbaan kennen en een aantal hindernissen worden geoefend. Zie voor meer info de pagina van de cross-training. De dagen van de cross-training volgt snel.
is ook leuk, ben toen een heel weekend geweest met de tinker van een vriendin.. onddanks dat ik de rest van het weekend met krukken kon lopen heb ik het daar zo naar me zin gehad, echt ontzettend gezellig met zn allen. En er valt zoveel te zien.. cross vond ik echt gaaf om naar te kijken. En de stallen voor de paarden vond ik ook echt prima!
Supergaaf! Ik ga thuis zeker even overleggen! Als ik mee doe ga ik sowieso voor de dressuur, cross vind ik hartstikke leuk om te zien, maar te schijterig om mee te doen Hetzelfde met springen, het moet echt niet boven de 60 cm komen voor mij