Soeskia: bedankt voor je kritiek! De olifant was lastig. Liep heel de tijd heen en weer en was erg moeilijk om er een beetje leuk op te krijgen. Ik vind de blaadjes zelf ook te wazig. Maar het nadeel was dat als ik een kleiner diafragma zou gebruiken, je het lelijke hek op de achtergrond ook zou zien. En zou ik een stukje opschuiven en zonder de blaadjes dan stond het hek er meer op en de olifant niet lekker. Het was heel erg schipperen om het er een beetje uit te laten zien. Foto 15 ben ik zelf ook erg blij mee. Hij springt er mooi uit en en door hem niet in het midden te plaatsen knalt hij niet recht in je gezicht. Het groen houdt 'm neutraal.
Denise: dat is echt teveel om op te noemen 
Maar belangrijk is toch wel de 1/3 regel in je compositie. Zoals nummer 15. De vogel staat op 1/3 in het rechtervlak en 2/3 is vrij. Dus niet je onderwerp in het midden plaatsen. Zo creëer je afwisseling en diepte. En soms moet je de dingen niet helemaal op de foto willen. Zoals het meisje. Er is een stuk van haar achterhoofd weg. Maar juist daarom valt je blik op haar zeer geconcentreerde blik. (ze zat eendjes te kijken
).
Het is allemaal net even anders dan standaard. Zoals Willem zei: je moet niet het beeld willen registreren, maar fotograferen. M.a.w. niet vastleggen hoe jij het ziet (=registratie) maar maak er iets creatiefs van (=fotograferen).
En verder nog heel veel over belichting, stops en nog veel meer