Tien! Fantastisch gewoon. Dat kleine zwarte vierkantje erachter, maakt het helemaal af. Geeft 'm net dat beetje perspectief, rust en diepte dat 'ie nodig heeft.
Echt fantastisch gedaan! Dat smoeltje is nog het allermooist. Neh, álles is gewoon mooi.
ik vind het een hele mooie tekening geeft echt een duidelijk uitdrukking! het is echt een tekening van jou hand, de fijne stijl en het zachte maar toch de duidelijke details met nadruk verwerkt, ja ik ben echt fan van jouwn stijl
het enige puntje is dat ik het vakje zwart dat als achtergrond dient iets krap om het plaatje, ik denk dat hij voor het mooie iets groter mag zijn.
In een woord: WOW!!!! Hoe super gaaf!! En als ik dan mag mierenn**ken, zijn (voor ons) linker oog lijkt wat bol, daardoor heeft ie een wat 'te breed' hoofd, maar verder, PERFECT!!! Precies Vinzz!!! Dat oog ook Echt van: 'Wat mot je?? ' Heel erg bedankt
Wauw 10 die is gaaafff!!!!! Heerlijk ontdeugend koppie Echt topwerkje Over het oog.. Ik vind dat juist goed passen. Doordat het hoofd zo gedraaid is en het paard naar achter kijkt zeg maar zie je dat witte randje, dat is nou eenmaal zo.. Vind het dan ook wél een vriendelijke (maar ontdeugende ) uitstraling hebben
Ik zat even heel raar te kijken naar het been van de ruiter, dacht echt 'wat is dat?'
Maar hij is echt prachtig geworden 10, ik vind jouw stijl zó gaaf en vooral in deze speelse tekening komt die heel goed tot zijn recht. Prachtig, I want more!
Erg mooie gedaan, knap dat je je graffiet zo 'eigen' heb gemaakt. Is niet het makkelijkste spul. Denk dat je het kader ook goed heb, doorsnijd nu net op meerdere punten het onderwerp en wat erbuiten valt is ook nog in 'evenwicht'.
"Ja en waarom kijken jullie allemaal??? " dat komt in mij op als ik naar deze tekening kijk Geweldige pose, hele mooie blik, erg goede techniek en Lonnie zit zonder zinnig commentaar valt het op? Geweldig gedaan!!
WAUW Die is zoo mooi Ik vind het rechteroog niet eng ik vind hem goed alleen het linker oog is een beetje een grote bult. dat vind ik een beetje storend Maar echt super verder, heelmooi
Haha hij is leuheuk Been van de ruiter had er van mij niet meer "tussen" gehoeven, maar dat koppie.......*valt stil* Ja, erg mooi.. echt zon kenmerkende blik die paarden af en toe in de strijd gooien. Je grafietjes blijven toch favoriet bij mij
Ik vind hem helemaal perfekt, dit soort werk is echt een genot om naar te kijken. Jouw tekeningen stralen altijd zo duidelijk uit dat je er plezier in hebt.
Ik moet het kort houden, maar wil wel even laten weten dat ik echt telkens weer ontzettend blij wordt van het kijken naar jouw werk.