Maar zal m'n vader ooit leren te fotograferen ?? We hebben een hele mooie camera, een Nikon D50. Gewoon een goede camera dus, en we hebben er ook nog een telerlens bij. Maar ik moet eerlijk bekennen, ik heb liever dat me moeder ermee fotografeert of ikzelf.. want hij heeft er dus echt geen verstand van.. Maar hij wou zo graag, en we hebben al zo vaak ruzie dus ik heb z'n zin maar gegeven..
Maar oke, hij gaat niet dichtgenoeg bij Lucky staan voor mooie hoofdfoto's, dat onder andere. Laat ik Lucky onder dat heuveltje bij de buitenbak stilstaan, gaat ie er toch nog tever afstaan waardoor de zon weer in de lens scheen, of dan fotograafeerd hij weer schuin, en stonden de lelijke buitenboxen weer op de achtergrond.. en hij reageerde telkens te langzaam.. nou ja.. bagger foto's dus..
Toch maar even laten zien, meer om de pony.
1.

Is nog redelijk, maar hier de achtergrond alweer en de belichting...
2.

3.

" Aandacht voor de camera ?? Kan ik dat eten ?? "

4.

" Moet ik dit leuk vinden, dat stilstaan ? "
5.

6.

Ik geloof dat dit de enige, echte heldere foto is.. Wel weer jammer van de achtergrond..
7.

" pfff zeg.. ik ?? Een UKKIE ??
" Frontriempje : Lucky
8.

9.

Weer een rondje draaien, stond ze weer even mooi stil was me vader weer niet snel genoeg met schieten.. nog maar een poging.
10.

Ach,, het gaat uiteindelijk om de lol als je begint te denken dat die pony telkens voor je gaat staan en maar blijft draaien. Wie weet was ze bang dat die camera me neer wou schieten ofzo..
Maar dat waren ze.. En nu je er toch bent..
Laat je ook een berichtje achter ??

echt een mooie pony

