Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Napoline schreef:
oulook express schreef:Kan geen verbinding maken met Hotmail als susanne_x_@hotmail.com.
Toegang tot gratis e-mailaccounts in Hotmail via Outlook Express wordt niet langer toegestaan.
Bezoek de website http://www.hotmail.com/oe voor meer informatie.
Account: 'Hotmail', Server: 'http://services.msn.com/svcs/hotmail/httpmail.asp', Protocol: HTTPMail, Reactie van server: 'Access to Hotmail via Outlook and Outlook Express now requires a subscription. Please sign up at http://join.msn.com/general/Email', Poort: 0, Beveiligd(SSL): Nee, Foutnummer: 0x800CCCF6
Citaat:HOTMAIL EN MSN IN OUTLOOK (EXPRESS) :
Heeft u nog een oude/betaalde Hotmail- of MSN-account, dan kunt u ook gebruikmaken van Outlook of Outlook Express in plaats van de bekende webbased variant. U kiest dan niet voor een POP3-account maar voor een HTTP-account! Vervolgens moet u de HTTP-server opgeven, deze zijn voor Hotmail en MSN respectievelijk:
Hotmail: http://services.msn.com/svcs/hotmail/httpmail.asp
MSN: http://oe.msn.msnmail.hotmail.com/cgi-bin/hmdata
De meeste Hotmail-adressen zijn alleen beschikbaar d.m.v. HTTP in uw e-mailprogramma als u daarvoor betaald heeft. U komt daar vanzelf achter als u het uitprobeert.
Citaat:maandag 27 september 2004
News.com vermeldt dat Microsoft vanaf vandaag niet-betalende Hotmail-gebruikers met Outlook (Express) de toegang tot de Hotmail-inbox belemmert. Wie al van deze dienst gebruik maakte, kan hier gratis mee doorgaan tot maart of april 2005, maar dan is het voor hen ook afgelopen. Microsoft hoopt dat tegen die tijd iedereen wel is overgestapt op de betaalde Hotmail-variant (die begint vanaf 19,95 dollar).
Als officiële reden wordt opgegeven dat op deze manier spammers het leven wat lastiger wordt gemaakt.
Citaat:Hotmail niet langer via Outlook te lezen
Spambestrijding hoofdreden, aldus Microsoft
27 september 2004
Bron: ZDNet
Vanaf vandaag kan je niet langer je e-mails van Hotmail lezen en beantwoorden in Outlook of Outlook Express. Microsoft schrapt die mogelijkheid naar eigen zeggen om spammers een hak te zetten.
De Microsoft e-mail programma's Outlook en Outlook Express konden e-mails uit een Hotmail mailbox downloaden dankzij het Web DAV protocol. Het gratis Hotmail was daardoor niet alleen een webmail dienst, maar ook een gratis POP3 mailbox. Vanaf vandaag wordt die extra functionaliteit echter geschrapt, meldt MSN.
Tussen de vijf tot tien procent van de 187 miljoen Hotmail-gebruikers lazen hun Hotmail-box via Outlook of Outlook Express. Zij kunnen nog tot (maart 2005) volgend jaar de functionaliteit gebruiken. Daarna is de optie alleen nog beschikbaar voor de betaalde versies van Hotmail (vanaf 19,95 dollar).
Volgens Microsoft is de beslissing genomen om spam te verminderen. "We ontdekten dat spammers het Web DAV protocol misbruikten", aldus Brook Richardson, de product manager van MSN. "We voeren de aanpassing nu door om dit misbruik te verhinderen.