Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Coentjuh schreef:Heel vaag, ik zie niet altijd alle smileys... maar dan weet ik het vaak er wel uit te halen, rechts klikken toevoegen en dan zie je zo'n naam/code die contactpersonen die smiley hebben gegeven bijv: (hartje).. maar dan zie ik gewoon een witvlak.. HELP..?
puma schreef:Sinds ik de officiele versie van 7.0 heb gedownload kan ik me niet meer aanmelden. Ik kan zelfs niet meer op 6.2 want dan zegt ie dat je de nieuwste versie moet downloaden en kan ik me dus weer niet aanmelden. Ik kan nu dus alleen nog op die ouderwetse msn die standaard op je computer zit![]()
Nog meer mensen met dit probleem ??
Wienna schreef:Kan iemand me dan wel hierbij helpen??
Ik kan geen bestanden meer ontvangen dan zegt ie :<naam> heeft geprobeerd een bestand (DSCN5115.JPG) naar je te verzenden. Het is geblokkeerd, omdat het mogelijk onveilig is..
Liedjes lukken wel, en naar een ander sturen kan ik ook. Vreemd... hoe los ik dit op?? en nee ik wil msn beta niet kwijt want de rest werkt gewoon
Sundancer schreef:Iets van 60 % van de nederlandse bedrijven gebruikt msn voor het uitwisselen van bepaalde dingen. (Spraak en data)