Ons vorige 'trainingsfoto's topic': http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=130&t=1866046
Linksom is nog steeds de lastigere kant, maar tijdens het rijden merk ik er weinig meer van. Op foto's zie ik het dan echter wel weer terug.
12 juni starten we onze eerste officiële wedstrijd, ik vind het best spannend maar ik heb er wel heel veel zin in!
Tips, rijtechnisch commentaar en reacties zijn welkom!
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Laatst zat ik eens door mijn foto's te bladeren en zag toch echt wel een hoop verschil met hoe wij begonnen en hoe het nu gaat.
Klik - in tinipic zelf ook nog even klikken voor een grotere foto
In 2013 zie ik 2 jonge slungels, een paard wat totaal geen spieren heeft en niet buigt. Op de foto's van 2015 is goed te zien dat we echt terug bij de basis zijn, toen reden we ook nog niet zo lang western. Op de foto's van nu zie ik een sterker paard wat langzaam zichzelf beter leert dragen en (op goede momenten
) wat meer van de voorhand afkomt. Uiteraard zijn we er nog lang niet, maar als ik het verschil met het vorige topic dan weer zie ben ik heel tevreden
Bedankt voor het kijken!
Ik heb totaal geen verstand van western, maar ik vind het er heel relaxed uitzien!
maar ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.
. Toen we hem net hadden zat hij zó beroerd in zijn lijf dat hij eerst 2 maanden op pijnstillers heeft gestaan en we mochten toen alleen maar rechtrichten aan de hand. In de jaren daarna heeft het rechtrichten aan de hand dan ook een grote verdere rol gespeeld in de training en we doen het nog steeds met enige regelmaat (Magic is nu 4,5 jaar bij ons).
Jullie gaan echt hard vooruit en ik ben alweer benieuwd naar de volgende fotoreeks
). Ik ga er zeker mijn volgende les naar laten kijken door mijn instructrice, ben benieuwd wat die er van ziet/zegt.
Rijtechnisch ziet het er ook echt gebalanseerd en kalm uit