De kosten en nog meer vragen over zelfverzorging

Moderators: Just_Sannee, Neonlight, Amaryllis, C_arola

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Abacab

Berichten: 1606
Geregistreerd: 10-08-02

De kosten en nog meer vragen over zelfverzorging

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 16-09-02 06:51

Ik zit er aan te denken mijn paard op basis van zelfverzorging te stallen. Om tot een redelijke inschatting van de kosten te komen heb ik heel wat vragen aan jullie. Het betreffende paard zal beperkte weidegang krijgen [3/4 uur per dag op een schrale wei] van april-september. De overige maanden gaat hij de paddock in

Party!! wat voor een brok voer je
wat kost de brok per kilo
hoe veel brok voer je per dag
waar koop je de brok

Party!! wat voor een ruwvoer geef je?
wat kost het ruwvoer per baal?
hoe lang voer je van een baal?
waar koop je je ruwvoer?

Party!! wat voor een bodembedekking gebruik je?
wat kost dat per baal?
hoe lang doe je met een baal?
waar koop je je bodembedekking?
hoe is de afvoer van de mest geregeld?

En dan tot slot: wat zijn je maandelijkse kosten puur aan brok, ruwvoer en bodembedekking.

Alsvast heel erg bedankt voor jullie reacties


batje

Berichten: 10331
Geregistreerd: 18-10-01
Woonplaats: Amsterdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-09-02 07:36

Tja, hoe groot is je paard, hoeveel werkt hij, hoe is zijn spijsvertering?
Hoeveel hij eet kan niemand hier je vertellen. Waar je het koopt ook niet, want er staat niet waar je woont.
Ik betaal voor 25kg Stibro 8 euro. Ruwvoer is geheel afhankelijk van de kwaliteit, de boer, de hoeveelheid en het seizoen. Hetzelfde geldt voor stro.

Ik ben per maand ca 75E aan een klein paardje kwijt. In de zomer minder.

Belle comme une Fleur! En dan komt er een tijd van Nixmeerhoeve..
15-07-08 Trotse mama van Daniel *\o/* en Eileen 03-12-2009!

loulou

Berichten: 13358
Geregistreerd: 12-09-01
Woonplaats: heesch (brabant)

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-09-02 10:07

ik betaal 6,80 euro voor 25 kilo brokken
wij hooien van eigen land maar vorig jaar moest ik bijkopen en betaalde ik 5 gulden per pak
hoeveel je gebruikt is afhankelijk van je paard


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Babbelaar20, Corelli, DoubleVv, eline1991, Emese_Flower, langedeel, Lauraxnick, madiekk, MissAnnemijn, muppetmayo, Niello, Nohra, nvdm, petje86, sommodore, tennan, wisja en 51 bezoekers