hoeveel kost zaagsel/krullen

Moderators: Neonlight, Amaryllis, Just_Sannee, C_arola

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Letizia

Berichten: 10644
Geregistreerd: 24-04-02

hoeveel kost zaagsel/krullen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 08-09-02 14:59

omdat darmorah heel haar stal leeg eet wil ik haar graag op een alternatief zetten, ik zat te denken aan zaagsel, hoeveel ben ik hier voor kwijt en hoelang kan je dat ik de stal laten liggen of moet je dat er ook elke dag uit halen? en wat is beter zaagsel of krullen? ik wil het in combinatie met stro gebruiken (ong. plakje p.d) zodat ze toch wat te knabbelen heeft, ik heb de zoek funktie gebruikt maar kon het zo gauw niet vinden

bvd


wodan

Berichten: 2340
Geregistreerd: 24-10-01
Woonplaats: Alkmaar

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-09-02 15:44

die van mij staat op koolzaadstro(soort zaagsel merk: rapsodi). het bevalt echt super. elke dag alleen drollen scheppen zonder dat het schone zaagsel ook uit haalt, wat bij stro wel snel gebeurd. de kosten van 1 zo'n zak 18 gulden. en je hoeft max 1 keer per week een halve zak in de box te gooien.

Wodan en ik onderweg in de M2

Gast546
Berichten: 15626
Geregistreerd: 15-01-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-09-02 16:26

Ik heb m´n beide paarden op zaagsel (krullen)staan omdat dit veel makkelijker uitmest Haha!
Hoe lang je er mee doet ligt aan het paard.
Voor Händell gebruik ik ongeveer 1 baal per week en voor Ilindra 1,5.
Ze staan alleen s´nachts binnen.
Laatst bijgewerkt door Gast546 op 08-09-02 21:30, in het totaal 1 keer bewerkt

sanderijn
Berichten: 5643
Geregistreerd: 12-01-01
Woonplaats: daar waar het altijd lijkt te waaien....

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-09-02 17:17

meestal 1 baal per week nodig,die kosten rond de 6 euro gemiddeld,prijzen varieeren mischien wel wat per regio.

soms is het beter om te zwijgen

cissie

Berichten: 6038
Geregistreerd: 23-08-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-09-02 20:00

Hoi,

mijn paard staat op houtkrullen, zaagsel vind ik nogal stoffig, de pakken kosten 15 gulden en daar kun je 1 stal van bedekken (4 bij 3 m ). Ik mest de stal gem. 2 keer per helemaal uit, dus dat zijn 2 pk. per week + 30 gulden ,ja ik ben er uit.

gr. cissie
Een kennis van mij gebruikt gehakseld stro, ik weet zo gauw ff niet hoe dat heet, maar dat schijnt ook fijn spul te zijn, maar wel ietsje duurder.

boo_laura

Berichten: 2280
Geregistreerd: 09-07-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-02 07:15

wij krijgen het gratis van de gemeente ofzoiets

Stop Wishing, Start Doing

missnynke

Berichten: 8480
Geregistreerd: 11-05-02
Woonplaats: Hallum

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-02 18:34

wij krijgen het gratis van de houthandel! die is blij als ze eraf zijn, want anders moeten ze het bij de gemeente brengen en dat kost geld, bel dus gewoon wat houthandels af.
ze hebben van die schaafmachine's waar zaagsel afkomt, dit vangen grote zakken op. ze willen er graag vanafg!

Pink_Horizon

Berichten: 19828
Geregistreerd: 11-03-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-02 18:37

sanderijn schreef:
meestal 1 baal per week nodig,die kosten rond de 6 euro gemiddeld,prijzen varieeren mischien wel wat per regio.


Dit is bij mij ook van toepassing...
Ik doe een week met een baal (soms iets korter). De stal wordt er mooi mee bedekt.
na een week vind ik het echt vies en dan gaat alles eruit....

Trotse mama van dochters Svenna & Loys
Voorlopig paardloos!

Suzanne F.

Berichten: 26350
Geregistreerd: 03-03-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-02 18:49

1 keer in de week een pak. In een lege stal gaan 3 pakken. Kost zo'n 18 gulden....

"Through dangers untold and hardships unnumbered, I have fought my way here to the castle beyond the Goblin City to take back the child that you have stolen. For my will is as strong as yours, and my kingdom is as great - You have no power over me"

cicero
Berichten: 439
Geregistreerd: 11-04-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-02 19:15

bij mij t zelfde als bij suzanne F. ik doe een keer in de week een pak erbij of twee keer een half.t is maar net hoe het uitkomt ik betaal per pak €8.50 en ik haal 2 keer per dag de ballen er uit. en de natte plekken

komt het vandaag niet, dan komt het morgen

joyce B

Berichten: 14328
Geregistreerd: 06-08-01
Woonplaats: Net buiten een gehuchtje bij het bos ;)

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-09-02 20:43

Bij de welkoop 8 euro 30. Ik vind het vrij prijzig...


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 6 bezoekers