wat betalen jullie voor zaagsel

Moderators: Neonlight, Amaryllis, C_arola, Just_Sannee

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
lonneke

Berichten: 12266
Geregistreerd: 02-02-01
Woonplaats: den haag

wat betalen jullie voor zaagsel

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 10-01-02 12:57

ik heb nu een hele pallet vol besteld en dan word het gratis thuisgebracht. 30 baaltjes stofvrij. 12,50 per baaltje. wat betalen jullie?

Het leven wint.


ibikus
Berichten: 20688
Geregistreerd: 15-05-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 12:58

11 gulden volgens mij...

vlieg

Berichten: 2908
Geregistreerd: 25-11-01
Woonplaats: leiden

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 13:07

12,50

misty 26-09-06

anne21

Berichten: 385
Geregistreerd: 07-10-01
Woonplaats: groet

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 13:59

ik heb zelf geen zaagsel maar weet wel dat mijn leverancier er 15, 50 per baal voor vraagt, wat dus bijna net zo duur is als rapsodie, wat voor mij weer een reden was om maar met rapsodie te gaan werken aangezien dit meer vocht opneemt.

ooit zal ik daar komen waar ik wil zijn, ik moet alleen nog weten waar dat is.

Pink_Horizon

Berichten: 19828
Geregistreerd: 11-03-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 15:30

Mmhh intressant topic, ik wil pinky ook op zaagsel gaan zetten omdat hij samen met zijn zus in 2 dagen een hele stal leeg eet...

Waar kun je het halen? Ik hoorde bij de BoerenBond (doe het zelf winkel met dierenart) of hebben jullie betere tips?

Trotse mama van dochters Svenna & Loys
Voorlopig paardloos!

Mieke
Berichten: 6542
Geregistreerd: 09-02-01
Woonplaats: NH

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 16:38

Bij een vorige stal haalden ze het zaagsel gewoon bij de houtzagerij, gratis! Je moet het alleen zelf wel in zakken scheppen, dus stofkapje voor! En opletten voor stukken hout die er tussen zitten.

loontje

Berichten: 2885
Geregistreerd: 03-01-02
Woonplaats: Hoogvliet r'dam

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 17:08

Hoi,

Ik betaal via me vriend voor 15 kilo balen 8,50 en voor 26 kilo balen ongeveer 11 gulden(ja weet het moet in euro's maar dit is makkelijker)Nou weet ik dat ze verder op balen van 15 kilo voor 16,50 verkopen. groetjes van Ilona

http://glitz4kids.webklik.nl/page/homepage Voor wat unieks op uw kinderfeestje.

samantha5

Berichten: 4309
Geregistreerd: 20-06-01
Woonplaats: Alphen a/d rijn

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 17:55

zelf gebruik ik het niet maar ik ze kosste bij onze leverancier 11 gulden per pak normale grote (weet niet hoe zwaar

Wees jezelf, er zijn al genoeg anderen

Mama van Naomi Olivia Alyssa 10-07-2009 en van Joëlle Sophie 16-10-2012

lonneke

Berichten: 12266
Geregistreerd: 02-02-01
Woonplaats: den haag

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 10-01-02 22:10

de pakken die ik nu heb zijn 150 liter inhoud en kosten normaal 13,20 (6 euro) ik heb ze voor 12,50 en daar gaat nog btw vanaf omdat we een bedrijf hebben en het in de boekhouding verwerken. ik betaal aan mijn man 10,- per baal terug.

Het leven wint.

K@rin

Berichten: 415
Geregistreerd: 10-08-01
Woonplaats: Maarheeze

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 23:05

Begin me aardig opgefokt te voelen. Heb de vorige keer 16,91 guldens per baal betaald (boerenbond) en de meeste van jullie kunnen het dus goedkoper. Hiervoor heb ik van een andere leverancier balen gehad voor 13,25 gulden maar die waren niet zo vast geperst (zat dus minder in) en bovendien zat er nogal wat spul in wat er niet in thuishoorde (plastic lepeltjes, karton en helaas ook een scherp stuk blik). Zag laatst bij een andere leverancier ook balen liggen voor 16,75. Lijkt de gangbare prijs hier in het zuiden te zijn.

Neff

Berichten: 659
Geregistreerd: 22-04-01
Woonplaats: Overijssel

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-02 23:39

Betaal voor 1 los pak €7,-

carola

Berichten: 8070
Geregistreerd: 18-04-01
Woonplaats: Putten

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 10:17

één dertig liter pak kost mij 18 gulden dus 8 euro ofzo. Best duur, maar het is dan ook echt de allerbeste kwaliteit die ik ooit heb gezien. En aangezien ik een paardje met luchtwegproblemen heb, vind ik dat heel belangrijk.

Karin, je bent dus niet de enige die veel betaald....

Eindig niet, maar begin! (quote Dorine)

miseryfox

Berichten: 1681
Geregistreerd: 07-03-01
Woonplaats: Dronten

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 11:29

ik betaalde ook 18 gulden per pak...
Was wel goeie kwaliteit..
Maar kennelijk betaalde ik wel teveel als ik dat van jullie hoor!!

..... leeg .....

Yootha

Berichten: 6453
Geregistreerd: 22-03-01
Woonplaats: Emmer-Compascuum, Drenthe

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 12:12

Zaagsel kost ons niks. Wij wonen tegenover een bedrijf dat tuinhuisjes bouwt en verkoopt. Daarom mogen we het altijd gratis halen. Moeten we het alleen maar zelf opscheppen en in zakken doen.

Universe

Berichten: 342
Geregistreerd: 31-10-01
Woonplaats: Diemen

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 12:35

Ik betaal Fl22,- per baal dit komt omdat in Diemen de afvoerkosten verschrikkelijk duur zijn!

Ik doe met 2 balen als ik mazzel heb 1 week!
Maar ja ik kan niet anders ze mag niet op stro!

Nathalie V
Berichten: 72
Geregistreerd: 08-09-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 12:44

Mijn verzorgponys zijn beide alergisch voor stro duzz die staan ook op zaagsel wij betalen 13 gulden voor een grote baal en dat is best weinig want anderhalve baal erin en je stal ligt er goed bedekt bij
13 gulden is trouwens 6 euro ofzo en het is prima zaagsel het valt ook met het stof mee

Greetz Nathalie Haha!

Ik wil een leuke pony kopen die bij MIJ past en ze heet MELODY!!!!!!!!!!!

MariekeR

Berichten: 1233
Geregistreerd: 09-09-01
Woonplaats: Haarlem

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 13:55

Wij betalen per baal f.16,-. Dat is ook stovrij. Eerst was het bij ons goedkoper, maar dat waren kleinere balen. In deze balen zit erg veel (ze waren erg vast geperst).
De inhoud van de balen is 135 liter.

My Dominique

Berichten: 5298
Geregistreerd: 31-05-01
Woonplaats: Leeuwarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 14:11

7,50 voor een grote zak, die ik net kan tillen ( en nee ik ben niet de slapste Lachen )
wat betalen jullie veel in mijn ogen....bij ons brengen ze het ook gewoon op de boerderij, samen met het biks..

Mika

Berichten: 1233
Geregistreerd: 03-07-01
Woonplaats: Drenthe

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 19:28

Wij gebruiken op stal "edelspan", dat kost ook ongeveer fl 18,- per baal van 30 kg....
Het is best wel duur, maar het zijn wel hele goeie krullen!
Japik staat sinds 2 weken op stro op aanraden van de hoefsmid, dus op die manier proberen we uit wat ons nou beter gaat bevallen, omdat stro toch behoorlijk goedkoper is dan deze krullen.

Kijk op mijn website om meer te weten te komen over mijn paarden!

Jura

Berichten: 10793
Geregistreerd: 16-01-01
Woonplaats: Veluwe en 't Gooi

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 22:34

Ik gebruik ook Edelspan en ik dacht dat het iets van 17 gulden kostte, moet eens op de factuur kijken Haha!
Het wordt om de paar weken gebracht per 10 pakken + voer. Ik bel wanneer het bijna op is.

~*~ Pienie fan! ~*~
www.jura-artwork.nl

K@rin

Berichten: 415
Geregistreerd: 10-08-01
Woonplaats: Maarheeze

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 23:08

Heb naar aanleiding van dit topic even een baal gewogen, 27 kilo. Staat geen tekst op de zak, maar zag een zak met tekst erop van vergelijkbare grote, stond 150 liter op, en ik betaal dus 16,91 gulden bij de boerenbond.

aniek

Berichten: 157
Geregistreerd: 24-11-01
Woonplaats: Deventer

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 23:16

Robin staat ook op zaagsel.
mijn vader denkt dat er ongeveer 25 kilo per pak in zit.
en het kost 15,00.
in euro's weet ik niet.
maar het word bij ons op de boerderij gebracht door de wortelboer.
ook kopen we bij hem het voer en de eventueele wortels.
en je kan er ook lijnzaad kopen maar dat doen wij niet.
robin heeft 2 stallen (het tussenschot is er tussen weg gehaald) dus we moeten het zaagsel extra goed verspreiden nu.
ik zal morgen ff kijken hoeveel er in zo'n zak zit.
Wat betalen jullie voor de brokken, eventueel wortels en hooi dan??

Brokken zak 25 kg Fl 15,00
Wortels zak ?? kg Fl 10,00
hooi per baal Fl 8,00

en dit word allemaal bij ons thuis bezorgd

Je krijgt de groetjes van de koeien,
van de paarden en de bij.
Maar de allermeeste groeten krijg je van mij!!

miesie

Berichten: 7344
Geregistreerd: 28-04-01
Woonplaats: Rotterdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-02 23:17

Bij ons is het ook rond de 16 gulden, maar ik krijg soms van mijn oom pakken gratis Haha! en die vind ik het fijnste want dat is ook stofvrij en heel fijn (heel zacht ook) en neemt veel vocht op, je doet er best lang mee!!

Tanja

Berichten: 21541
Geregistreerd: 14-04-01
Woonplaats: Mantinge

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-01-02 00:12

Ik gebruik ook Edelspan houtmot, balen van 30kg kosten hier bij Ranzijn (een soort boerenbond maar dan met tuincentrum) 16 gulden per baal, in euro's weet ik het nog niet maar daar kom ik morgen achter Haha!

Muggen zouden vet moeten zuigen ipv bloed.......


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: micky, Oryani, pennypony15, Poekkie, smoes en 25 bezoekers