wat kost dit?

Moderators: Just_Sannee, Neonlight, Amaryllis, C_arola

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
gast361
Berichten: 25879
Geregistreerd: 07-03-03

wat kost dit?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 17-08-03 13:03

In de winter moet ik hooi en stro en voer zelf gaan betalen.

Wie kan mij vertellen wat ik kwijt ben aan deze middelen, bij normaal stro gebruik, dus niet enorm veel, (2 plakken per dag in de boks) en gewone simpele biks(onderhoudsbrokken) bij een arabische e pony?

Ik ben erg benieuwd!

Oja het stal geld is dan 80 euro!

Groetjes Chiqa


Ode

Berichten: 1536
Geregistreerd: 23-06-03
Woonplaats: velsen

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 13:26

Kijk eens op marktplaats.
Daar heb ik balen gezien van 3 euro per stuk GELOOF IK.

Je bent wat je diepe, bezielende wens is en zoals je wens is, zal je wil zijn.
Zoals je wil is, zullen je daden zijn en zoals je daden zijn, zal je lot zijn.

recreatie +2

sharir

Berichten: 2576
Geregistreerd: 15-02-03
Woonplaats: ridderkerk

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 13:41

geloof dat hooi 3 euro is. en stro 2
het voer zou ik niet weten.

Vasco nog altijd mis ik je
Peline mijn nieuwe topper

Scylla
Berichten: 1220
Geregistreerd: 09-04-03
Woonplaats: Sliedrecht, t baggerdurp van Nederland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 13:43

voer, bijv pavo kost iets van 8 euro per zak van 25 kg

Yorghos

Berichten: 10942
Geregistreerd: 10-12-01
Woonplaats: Tilburg

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 14:15

Een zak voer van 25 kg kost mij 6.90 euro, een baal hooi 2.30 euro en een baal stro 2 euro. Zo kun je het zelf ong. uitrekenen denk ik.

* To Belg, or not to Belg *

carola

Berichten: 8070
Geregistreerd: 18-04-01
Woonplaats: Putten

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 14:21

15 euro in de week ongeveer. Ligt ook een beetje aan de grootte van de balen, en aan de kwaliteit van het voer. Reken op 1,5 baal hooi in de week, 1,5 baal stro in de week en een halve / driekwart zak voer.

Eindig niet, maar begin! (quote Dorine)

jihoe
Berichten: 1111
Geregistreerd: 14-08-03
Woonplaats: zuid holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 15:34

ik was voor mijn flinke E-pony altijd ongeveer 80 euro in de maand kwijt aan hooi/stro biks/haver/muesli.
en dan stond hij flink in het stro kreeg hij drie keer per dag een dikke plak hooi en drie keer per dag driekwartbiks, half haver
en 1 keer per dag een halfje muesli of slobber.
het stro kostte 3.20 per baal
het hooi kostte 2.30 per baal
ik hoop dat je dit bedoelde met de info die je vroeg

jihoe
Berichten: 1111
Geregistreerd: 14-08-03
Woonplaats: zuid holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 15:35

ik was voor mijn flinke E-pony altijd ongeveer 80 euro in de maand kwijt aan hooi/stro biks/haver/muesli.
en dan stond hij flink in het stro kreeg hij drie keer per dag een dikke plak hooi en drie keer per dag driekwartbiks, half haver
en 1 keer per dag een halfje muesli of slobber.
het stro kostte 3.20 per baal
het hooi kostte 2.30 per baal
ik hoop dat je dit bedoelde met de info die je vroeg

gast361
Berichten: 25879
Geregistreerd: 07-03-03

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 17-08-03 20:18

dat scheelt nogal de ene 15 euro in de week en de ander 80 in de maand!

noortje

Berichten: 4617
Geregistreerd: 15-02-02
Woonplaats: almelo

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 20:55

wij kopen hooi balen in voor 2 euro per stuk en zaagsel voor 7 euro per baal en voer ook 7 euro per zak.
maar net zo als chiqa zegt het verschilt per plaats per paard

Oscar
Forumcoordinator

Berichten: 95063
Geregistreerd: 23-09-01
Woonplaats: Braboland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-08-03 20:55

Wij betalen voor stro 2 euro per pak en voor hooi ca. 3 euro per pak; als het hooi van mindere kwaliteit is dan betalen we wat minder, maar daar moet je ook weer meer van voeren.
Voor onderhoudsbrokken betalen we ca. 8 euro per 25 kg.

Hoeveel je nodig hebt ligt natuurlijk ook aan hoeveel werk je pony bijv. moet verzetten en of hij evt. nog wat gras bij kan nemen.

Als je pony licht werk doet (ca. 1 uur per dag) dan zou je imo. met de volgende hoeveelheden kunnen volstaan:
- 2 plakken stro (zoals je zelf al aangeeft) = ca. 1,5 pak per week = 3 euro.
- 4 plakken hooi per dag = ca. 3 pakken per week = 9 euro.
- 1 a 1,5 kg. brok per dag = ca. 10 kg. per week = 3,50 euro.
In totaal dus ongeveer 15 euro.

gast361
Berichten: 25879
Geregistreerd: 07-03-03

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 17-08-03 21:05

dankjewel Oscar, het valt me idd erg mee! Hier kan ik dan een bereking voor mezelf van maken!


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Amyd, barbar, Colinda20, Jos_1, Lonneke2001, Pacific, scoebje, twisietos, Wonderstruck, Zidore en 45 bezoekers