Ik heb 3jaar geleden en merrie gekocht,die langzaam witter word.Ik ben van plan straks wedstrijden te starten,maar nu de vraag: Hoe houden jullie,je schimmel echt wit?!
Welke spullen gebruiken jullie daarvoor?
Zou zeggen barst los

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Anouk_17 schreef:haaaj!
Nou, mijn zusje heeft een witte pony.
Ze heeft een speciale steen ( Borstelblok, ook niet duur! ) hiervoor en daar krijg je het zand/mestvlekken enzo heel makkelijk mee weg. Maar het verwijderd ook losseharen en horzeleitjes. Zelf had ik er nog nooit van gehoord, we kregen deze mee toen we de pony overkochten. En het werkt wel!!
Verder poetst ze de pony altijd goed. We wassen haar ook wel maar niet zovaak, zilvershampo werkt ook!
Een schimmel wit houden blijft veel werk..
Van die aardappel heb ik nog NOOIT gehoord, zal het ook is proberen!
marjolijn81 schreef:cowboy magic!
Maakt ze natuurlijk niet witter maar wel makkelijker schoon en hebben ook middeltje tegen gele vlekken.
barbar schreef:van die aardappel is voor mij ook nieuw maar wel logish eigenlijk.
door met die aardappel te smeren maak je de plek nat en tegerlijk smeer je er aardappelzetmeel op waardoor de viezigheid in de aardappelzetmeel kan trekken, als dat dan droog is borstel je dat er zo af.
ik heb ook een schimmel verzorgt dat was een echte viespeuk en wat bij mij goed werkte als ik niet helemaal wou wassen, was de plek een beetje nat maken en dan die insmeren met talkpoeder en laten drogen, en dan kon je de viese plek samen met de talkpoeder er zo af poetsen , het zelfde principe dus als die aardappel.
je moet truowens wel eerst het oppervlakkige vuil er af poetsen, maar ik ging er van uit dat je dat wel snapte.
SusieQ87 schreef:Ik heb trouwens ook spul vban leovet en sectolin gehad, maar dat werkte echt niet. Een borstelblok, borstel en water werken toch het beste.marjolijn81 schreef:cowboy magic!
Maakt ze natuurlijk niet witter maar wel makkelijker schoon en hebben ook middeltje tegen gele vlekken.
En ook nog een tegen groene vlekken.
Ik word zo doodgegooid met comboy magic, maar wat kan ik nou het beste gebruiken voor mijn semi witte paard of moet ik gewoon maar alles in huis halen Ik weet het even niet meer|o