Via de zoekfunctie van Bokt kan ik er helaas niet achterkomen, maar een goede week, twee weken geleden heb ik een topic gelezen over de activiteiten van oplichters die met ongedekte cheques paarden proberen te kopen. Dat ging via een bank in Ierland oid en/of via Nigeria.
Wie weet welk topic ik bedoel en kan mij de link ervan geven?
Heb het topic niet voor je imker, maar ik kan je wel vertellen dat ik en op mijn paard en op de caravan, meerdere van dit soort reacties in krom engels heb gehad. Meestal met vage emailadressen. Ik ben op allemaal niet ingegaan.
Vorig jaar heb ik ook versch. mails gehad van een meneer uit Engeland. Hij wou erg veel geld betalen, maar schreef erg slecht engels voor een engelsman. Ik heb die mail wel ergens bewaard.
ja ik heb ook een mail gehad van een engelsman.er stond in de mail ook een telefoonnummer en dat heb ik gebeld maar dan krijg je onverstaanbare type's aan de telefoon.ik heb verder niet gereageerd en heb dus ook niks meer gehoord.ze hebben verschillende namen en altijd willen ze een cheque opsturen waarbij je dan een hoog bedrag voor gemaakte onkosten mag houden!!gewoon niet reageren