



Op zondag 24 mei 2009, wordt ons kleine idee grote werkelijkheid! De eerste Farmers Field Trail zal dan gehouden worden in Koekangerveld, Drenthe.
Wat is de Farmers Field Trail zul je je afvragen? Wel, dit is een outdoortrail over erf, door weilanden en bos en zal over een afstand van zo'n 6 kilometer gaan. Over die afstand zijn 20 hindernissen/obstakels verdeeld, die je samen met je paard gaat volbrengen. Uiteraard staat het plezier van paard én ruiter voorop!
Doordat het een outdoortrail is, een westernevenement, welke ook nog eens op een melkveebedrijf wordt gehouden, zullen alle hindernissen in het teken van 'the ranch' staan, of een heel natuurlijke uitstraling hebben!
Zo kun je denken aan boomstamslepen, een waterhindernis, een brug over een sloot, een aantal



Alle hindernissen staan inmiddels omschreven op onze site! Farmers Field Trail
Als Paintliefhebbers vonden we het leuk om de Farmers Field Trail dit jaar als feestwedstrijd voor de 15-jarige DPHC te organiseren, zodat ook zij een speciale gelegenheid hebben om dit te vieren. Vandaar dat dit jaar geregistreerde American Paint Horses voorrang krijgen op de inschrijving!
Hoewel het een westernevenement is zijn zeker ook niet westernruiters met hun paarden welkom om de uitdaging aan te gaan!
We hebben zeer gave prijzen te verdelen! In elk geval krijgt elke deelnemer een gaaf aandenken mee naar huis. Tevens is er nog een extra prijs te winnen voor de paard/ruitercombinatie die het mooist in 'Ranch style' is gekleed!! Dus laat je bling, bling outfit dit keer maar thuis en kom in je 'mooiste' workoutfit

Doordat de hindernissen als pittig ervaren kunnen worden voelen we ons genoodzaakt een minimum leeftijd van 5 jaar bij de paarden in te stellen. De minimum leeftijd voor de ruiters is 16 jaar.
Ook staan we natuurlijk te springen om véél vrijwilligers!! Zo hebben we bij elke hindernis een jury nodig die de deelnemers beoordeeld op het correct uitvoeren van de opdracht. Hier hoef je niet voor gestudeerd te hebben

Maar uiteraard hebben we ook nog diverse andere functies, zoals drankjes schenken in de saloontent enz. (Voor het geval je mocht vinden dat de paarden wel érg dichtbij komen als jury zijnde

Uiteraard wordt er de gehele dag goed voor onze vrijwilligers gezorgd en hebben we na afloop voor onze harde werkers een gezellige BBQ, geheel in Amerikaanse stijl

Als klapper op de vuurpijl: Ben je dit jaar vrijwilliger? Dan ben je volgend jaar verzekerd van een plek als deelnemer!! Want je leest het goed, dit jaar vrijwilligen, volgend jaar voorrang op inschrijving!

Je begrijpt, dit wordt een evenement wat je niet mág missen! Hier wordt de rest van het jaar nog over gesproken


Kom je zonder? Help dan gezellig mee! Je weet nu wat het oplevert

Zondag 24 mei 2009!! BE THERE!!!!
Voor meer info mag je ook pb-en. Jeddah of SusanW