Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
Dewi schreef:Ook ik heb inmiddels het hierboven genoemde topic gelezen. Hier wordt een lezing van drs Welling aangehaald waarin gezegd zou zijn dat de wervelkolom niet kan bewegen wegens het gewicht van de borstkasen dat daarmee de werking van Fysiotherapie ontkracht zou worden. Dit zou wetenschappelijk zijn aangetoond
dierfysio schreef:ach, ik heb met Emile Welling (ex-stalgenoot) al diverse discussies gehad over de werking van fysiotherapie bij paarden, en de beste man wil er gewoon niet aan. je kunt praten als Brugman, maar hij blijft bij z'n standpunt.
jaja, die dierenartsen bestaan echt nog!
ik denk niet dat wij fysio's onszelf te hoeven verdedigen in wat we kunnen (want daar is niks hocus-pocus aan!), en vind het eignlijk een beetje absurd dat er twijfel is over of een paardenrug wel of niet kan bewegen.
ik zou zeggen: kijk er eens naar. beweegt het? nou dan...
Needje schreef:dit werkelijk onmogelijk. En als dit onmogelijk is, waarom bestaat de ruggengraat dan uit wervels, en niet uit 1 heel bot?
Needje schreef:Wat ik heb begrepen van boomloze zadels is dat deze geen fijne drukverdeling hebben.
(maar ik ben geen expert)