Prisca schreef:Klopt maar voor mij zegt een bepaalde vorm van slijtage op een foto toch wel wat. Vooral als ik wil sporten en bv springen. Ze hebben die cijfers en keuringen niet voor niets uitgevonden.
Tja klopt maar dan moet je niet meer laten keuren en altijd het risico lopen. Lijkt mij geen lekker gevoel voor als je de sport in wild.
Maar nu heb jij het over slijtage!
De cijfers zijn niet meer en niet minder dan afwijkingen op "wat 1 onderzoeker als "normaal" heeft bestempeld". Heb je de link gelezen? In de link staat namelijk hoe ze zijn gekomen aan de cijfers en daar wordt je niet vrolijk van
Anders dan normaal = afwijking, hoeft niet altijd slechter te zijn.
Vaak zijn combinatie's van afwijking pas risico-voller.
En helemaal niet laten keuren = ook geen goed plan. Met de wetenschap als er een afwijking is, kun je je training aanpassen namelijk.
Bedankt capraibex70