Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
DubbelDun schreef:@Nikia: 'versteninging' moet je niet té letterlijk nemen. Het gaat om bouwsels in het algemeen ongeacht de gebruikte materialen.
@nado: degene die de handreiking hebben geschreven zijn duidelijk géén paardenmensen dat ze 's winters een paard liever 24/7 in een box van 3x3 hebben.
Triest gebeuren weer
. Een paard op een pensionstal zetten betekent niet gelijk dat het paard 24/7 in een box van 3x3 moet staan 
jury schreef:snap het enorme verschil tussen mogelijkheden van hobbymatig en bedrijfsmatig niet.
Verwachten ze dan minder aanvragen voor binnen en/of buitenbakken omdat mensen een bedrijf moeten oprichten?
Een bedrijfje is tenslotte zo opgericht, zeker als je het geld hebt voor een binnenbak.
Of ziet men weigeringsgronden op basis van een bedrijfsplan?
juval schreef:aan de andere kant vind ik het wel de verantwoording van de paardeneigenaar om zijn paard ook in de winter fatsoenlijk te houden. Je mag het niet op de gemeente afschuiven als je je paard in een modderwei laat staan 'omdat de schuilstal niet gebouwd mag worden'. Het dierenwelzijn moet voorop staan!
Als dat betekent dat het dan maar een paar maanden op een pensionstalling is als de wei te slecht is, dan moet dat maar.
MiSz_SaNdY schreef:naja dus als je eigen grond beschikt om paarden op te houden moeten ze naar een pensionstal?
helemaal van de zotten die gasten

BrittKitt schreef:En wat nou verstening.. Zet een mooie schuur neer en het ziet er zelfs prachtig uit, maar dat is mijn mening