
Bart en Eline zijn verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van Bokt.nl
foto: Eline
De website Bokt.nl is inmiddels al bijna acht jaar onderweg. In die acht jaar is Bokt.nl steeds groter en groter geworden, op dit moment de tweede grootste website van Nederland. Wereldwijd staat Bokt.nl op de vijftiende plaats. Bokt is, met 100.000 leden, zo groot en bekend dat vrijwel iedere persoon die 'iets' met paarden doet of heeft wel eens van Bokt.nl heeft gehoord. Woorden als Bokker, Databeest en poedersuiker zijn ingeburgerd en een dierenarts en peesbeschermers kent haast niemand meer, een 'da' en 'peesjes' doet echter wel belletjes rinkelen.
Paardenweekblad De Hoefslag vond het tijd worden voor een interview met de personen achter Bokt; Beheerders Eline en Bart.
Bart gaat onder andere in op het ontstaan van de website, het grote succes van Bokt.nl en hoe de nabije toekomst eruit ziet.
Ook aan de naasten van Bokkers is gedacht, menigmaal verzuchtten zij dat er alweer 'effe' snel gekeken moet worden of er nog nieuwe berichten zijn. Bokt.nl doet dus tegenwoordig ook stevig aan verslavingszorg!
Morgen, 21 augustus, ligt deze 'Hoefslag', nummer 34, in de winkels, maar vandaag ligt hij al op de mat van de abonnees! Je vindt het vier pagina lange interview op pagina 8 t/m 11.
Hopelijk ten overvloede melden we dat dit artikel valt onder de regels van auteursrecht, er mogen dus geen scans van dit artikel geplaatst worden.
De foto rechtsboven is bewerkt met photoshop. Het is zeer onverstandig om dit thuis in het echt na te doen.