
Marieke en Otto Onbeteugeld - Motje11
Marieke geeft op Horse Event met haar paard Otto een demonstratie: onbeteugeld. Ze rijden een kür op muziek en springen een aantal hindernissen die opgebouwd worden tot zo'n 1.10 en als het mogelijk is zelfs crosshindernissen. Dit alles gebeurd zonder zadel en hoofdstel, alle hulpen worden puur met de zit gegeven. Hiervoor is een goede verstandhouding en wederzijds vertrouwen noodzakelijk.

Grenzen bestaan alleen in ons hoofd - StableEnable
Onder het motto: ‘Grenzen bestaan alleen in ons hoofd’ werkt het team van Stable Enable aan de integratie van de aangepaste sport en het verleggen van individuele grenzen van de ruiters. Naast het sportieve element hebben ruiters met een handicap vaak fysiek veel voordeel van het rijden. In hun clinic zullen zij veel vragen die leven over de aangepaste sport beantwoorden. Ruiters uit de verschillende grades zullen laten zien hoe zij hun doelen nastreven.

Vrijheidsdressuur met Jauke - Amable
Jauke en Daniëlle zullen op Horse Event laten zien hoe leuk het is om te spelen met je paard. Met behulp van Clickertraining heeft Daniëlle haar friese ruin Jauke volledig afgericht in de vrijheidsdressuur op een speelse, vrije en vriendelijke wijze. Oefeningen die zeker de revue zullen passeren zijn onder andere buigen, spaanse pas, compliment, jaknikken, neeschudden, flemen, steigeren, kruipen, liggen en zitten.
Alle drie van harte gefeliciteerd!
We vinden het zelf erg leuk dat er drie shows gewonnen hebben die aan de ene kant veel verschillen, maar aan de andere kant alle drie draaien om de bijzondere band die mensen en paarden kunnen hebben. De organisatie van Horse Event neemt zeer binnenkort contact met de winnaars op, als bekend is wanneer ze precies optreden, laten we jullie dit natuurlijk weten. Als jullie alvast een kaartje willen bestellen, kan dat hier.
Op deze plek willen we ook de overige genomineerden bedanken voor jullie deelname, misschien volgend jaar een herkansing?