Gouden Zweep in alle opzichten een Voltreffer

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Ronald1982

Berichten: 621
Geregistreerd: 13-02-04
Woonplaats: Tynaarlo & Amersfoort

Gouden Zweep in alle opzichten een Voltreffer

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-06-09 22:43

http://www.atfullspeed.nl


De Floating Storage Company Gouden Zweep is dit jaar gewonnen door Voltreffer met good old Willem van der Pijl in de sulky. Daarmee boekte de Duindigt-trainer één van de grootste successen in zijn loopbaan. "Op latere leeftijd nog deze klassieker winnen, daar reken je toch niet meer op", aldus de 61-jarige trainer, die een gastrit vertolkte achter Voltreffer. De ruin nam meteen de kop en werd lange tijd gevolgd door Revanche S en Woodygolimburgia en bleek genoeg over te hebben voor een versnelling aan het einde. Het zou een emotionele winst betekenen voor de omgeving van de draver.

De zoon van Chips and Fish was immers ook een van de oogappels van de veel te jong overleden Annette Harmsen, die uitgerekend op deze dag jarig zou zijn geweest. Een heel speciale huldiging dus ook voor haar broer Jan Harmsen, de trainer van de ruin. De zoon van Duindigt-trainer Aad Harmsen heeft in Wassenaar de zorg over een klein aantal eigen paarden en verricht ook veelal hand- en spandiensten voor de stal van Langeweg, waarvan een deel ook op Duindigt staat gestationeerd.

Een ander hoogtepunt van de dag was de Bronzen Stakes, die werd gewonnen door Yorki Boko in handen van trainer Rob de Vlieger. De Zwaanshoeker kampt net als meerdere van zijn collegae met zieke paarden, maar Yorki Boko is de dans ontsprongen. Ook Welmoed Landerye was fit, maar die staltroef kon in de Gouden Zweep toch geen hoofdrol spelen in de door zware regenval zwaar geworden koers. "De ruin gleed wat weg op deze ondergrond en we kwamen ook nog even in aanvaring met een andere deelnemer." Toch sloot de trainer een optreden in de klassieke Grote Prijs der Lage Landen, later dit jaar, nog niet uit.

Verwant artikel:

[VN] Gouden Zweep traditie blijft in stand op Duindigt

classic_life

Berichten: 2142
Geregistreerd: 17-03-05
Woonplaats: North Dandalup, Western Australia

Re: Gouden Zweep in alle opzichten een Voltreffer

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-06-09 05:57

Wat onwijs leuk voor jan zeg!

kohtje

Berichten: 8104
Geregistreerd: 26-10-05

Re: Gouden Zweep in alle opzichten een Voltreffer

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-06-09 07:11

Gefeliciteerd Rob!

draverr
Berichten: 434
Geregistreerd: 17-01-07

Re: Gouden Zweep in alle opzichten een Voltreffer

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-06-09 13:01

Het is toch geweldig! voltreffer de lieveling van iedere duindigter! samen met willem. Een huldeging die misschien wel de mooiste was die ik ooit gezien heb! voor een moment was er weer DIE emotie die de sport nodig heeft.

Garuda96
Berichten: 25
Geregistreerd: 01-02-09

Re: Gouden Zweep in alle opzichten een Voltreffer

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-06-09 14:15

Wat gaaf!!!

Kimmie1974
Berichten: 434
Geregistreerd: 04-02-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-06-09 16:10

De winst van Voltreffer was echt kippevel :P Hij ging als een trein. Echt geweldig voor de familie Harmsen en rijder Willem vd Pijl!
De winst van Yorki Boko was enigszins te verwachten, maar dat ie zo makkelijk zou winnen had ik niet gedacht. En dan te bedenken dat het zo'n hondje is op stal, echt een hele leuke hengst.

maaikj

Berichten: 664
Geregistreerd: 03-10-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-06-09 12:00

Willem en Rob Gefeliciteerd,,

Van Yorki had ik de overwinning wel zien aankomen dat beestje is zo onwijs sterk,, maar had niet verwacht dat Voltreffer zo ver zou komen,, echt super

volgend jaar ben ik er ook zeker weer bij,,

Ronald1982

Berichten: 621
Geregistreerd: 13-02-04
Woonplaats: Tynaarlo & Amersfoort

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 13-06-09 00:35

De video van deze koers.