Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Mistic schreef:Volgens mij faalt de RSPCA hier momenteel ook. Het zou niet moeten mogen dat hier nog 1 paard staat, laat staan dat er een veulen overlijdt.
Ze hadden op zijn minst elke dag moeten checken als de paarden daar niet weggehaald zouden kunnen worden.
Cassidy schreef:Volgens mij hadden ze een gedeelte van de in beslag genomen paarden vorig jaar gewoon weer teruggekregen?
Een dood paard in het weiland kan verschillende oorzaken hebben, en het kan best dat ze hun leven aan het beteren zijn (al zijn de tekenen daarvan - verstek laten gaan bij een zitting, en dat dode veulen in de wei) tegen hen.
Ik had als overheid het risico niet genomen, ze de paarden niet teruggegeven en een levenslang verbod uitgevaardigd om ooit nog paarden te mogen houden.