Heb op 21 mei een rijbroek besteld..maar nog steeds niet binnen. Al mails gestuurd met de vraag hoe of wat, maar krijg daar geen reactie op. Nu kan het zijn dat ze met vakantie zijn of weet ik veel wat, maar netjes is anders. Er werd mij keurig vermeld zodra het geld binnen was, de bestelling werd verwerkt (geld dus overgemaakt)..dat is nu 2 weken geleden..
Het gaat om een hotmailadres en heb de site getracht op te zoeken, maar die bestaat niet meer.
(heb hem overigens besteld via een Duitse site via HKM, die mij automatisch doorverwees naar hun, dus de webwinkel nooit gezien, alles ging via mail). Gezien het een bekende naam is voor mij, ga ik ervan uit dat er wat anders gaande is en ik hopelijk niet belazerd wordt..maar nu duurt het toch wel erg lang

Heeft iemand van jullie ervaring met deze winkel en zoja, nog gegevens als een telnr en adres? Dan ontvang ik die graag..
) want ik ontving net een mail dat de broek niet op voorraad is en het nog wachten is..